imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

USA. Raper Drakeo the Ruler dźgnięty nożem na festiwalu. Snoop Dogg i Ice Cube nie wystąpili

133wfhzenn7du4r7tcmehm3m6tofju8b.jpg


Raper Darrell Caldwell, znany jako Drakeo the Ruler, został dźgnięty nożem podczas festiwalu “Once Upon A Time In LA” – poinformował “New York Post”. O śmierci muzyka poinformował później “Guardian” powołując się na jego biuro prasowe, które nie podało jednak szczegółów śmeirci. Po ataku na muzyka imprezę zakończono, nie doszło m.in. do występu takich gwiazd jak Snoop Dogg i Ice Cube.

Drakeo the Ruler został w sobotę dźgnięty nożem tuż przed 21:00 (czasu lokalnego). Napadnięto go poza sceną. Jak informują lokalne media raper został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym. O śmierci mężczyzny poinformował “Guardian”.

 

Darrell Caldwell został zaatakowany przez grupę mężczyzn.

Policja potwierdza atak

“Doszło do zdarzenia na festiwalu Once Upon A Time in LA w Banc of California. Festiwal zakończył się wcześniej” – napisała policja z Los Angeles na Twitterze.

 

 

Również festiwal “Once Upon a Time in LA” za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze poinformował, że koncert zakończył się wcześniej i wezwał gości do udania się do wyjścia.

 

 

Koncert odbył się w Banc of California Stadium w Exposition Park w Los Angeles, gdzie zaplanowano występy artystów hip-hopowych, takich jak Snoop Dogg, Ice Cube, The Game, 50 Cent i YG.

Oskarżenia o zabójstwo

Napadnięty Darrell Caldwell ma 28 lat, w 2019 roku został uniewinniony z zarzutu morderstwa w Carson w Kalifornii, do którego doszło w 2016 roku. Raper został również uniewinniony z pięciu zarzutów usiłowania zabójstwa.

 

 

Prokuratorzy hrabstwa Los Angeles starali się ponownie osądzić rapera za to samo zabójstwo, które ostatecznie zakończyło się ugodą. Raper został zwolniony w listopadzie 2020 roku.

 

Podczas pobytu w areszcie śledczym Drakeo the Ruler nagrał w 2018 roku album “Thank You for Using GTL”.

wys/pdb/New York Post

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment