imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

USA: Od miesięcy mieszkał ze zwłokami. Zastrzelił się przed wejściem służb

cepuufc53hx7y7ao3yg7r5qzahgyxrp9.jpg


Policjanci znaleźli w mieszkaniu zwłoki dwóch mężczyzn (zdj. ilustracyjne)

Mieszkańcy Houston zaalarmowali policję, że od kilku miesięcy nie widzieli swoich sąsiadów. Przybyli na miejsce funkcjonariusze usłyszeli huk wystrzału. W mieszkaniu znaleziono mężczyznę z raną postrzałową głowy. W sąsiednim pokoju natrafiono na zwłoki, z którymi denat mieszkał od ponad miesiąca.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Houston w Teksasie. W niedzielę funkcjonariusze udali się do domu wskazanego przez sąsiadów. Zdaniem miejscowych mieszkający w nim dwaj mężczyźni nie wychodzili na zewnątrz od kilku miesięcy.

 

Jak poinformowała agencja AP, policjantów zaniepokoił “nieprzyjemny zapach i muchy krążące nad jedną częścią domu“.

Houston. Przez ponad miesiąc mieszkał ze zwłokami

Tuż przed wejściem do mieszkania, mundurowi usłyszeli huk wystrzału. W środku znaleziono mężczyznę z raną postrzałową głowy. Na miejscu okazało się, że od miesięcy mieszkał on ze zwłokami.

 

Znalezione w sąsiedniej sypialni drugie ciało było w poważnym stadium rozkładu – poinformował rzecznik Biura Szeryfa Hrabstwa Harris, Thomas Gilliland.

 

ZOBACZ: Niemcy. 10-latek rzucał w policjantów nożami. Funkcjonariusze musieli użyć gazu pieprzowego

 

Funkcjonariusze opisują, że do śmierci mężczyzny musiało dojść co najmniej miesiąc wcześniej. Przyczynę zgonu ma ustalić sekcja zwłok.

 

Obecnie badane są okoliczności zdarzenia. Śledczy opisują, że obaj mężczyźni byli po sześćdziesiątce. Ich nazwiska nie zostały jednak ujawnione.

jkm/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment