imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

USA: 77-latka wyszła za samą siebie. “Ślub” w domu seniora

s9pc9dffhgukbzv8ck41gij7badrpn54.jpg


Od zawsze chciała wziąć ślub i zrealizować hasło “żyli długo i szczęśliwie”. W końcu jej się to udało. 77-latka z Ohio poślubiła… samą siebie. – To moja druga szansa na zrobienie czegoś, co da mi szczęście – podkreśliła. Ceremonia odbyła się w domu seniora.

Mowa o Dorothy “Dottie” Fideli. Jej niezwykły “ślub” odbył się 13 maja. – To jest coś, czego zawsze chciałam. Poślubić kogoś i mieć szczęśliwe życie, ale sprawy potoczyły się inaczej i dopiero teraz mam drugą szansę na zrobienie czegoś takiego – podkreśliła w rozmowie ze stacją telewizyjną WLWT.

 

ZOBACZ: Indie: Mąż dwa razy wziął ślub. Żony wyznaczyły mu dyżury w tygodniu

 

Amerykanka, matka trójki dzieci, przyznała, że o kobiecie wychodzącej za samą siebie usłyszała w talk show. Uznała, że to dobry pomysł, by podnieść na duchu innych mieszkańców domu spokojnej starości O’Bannon Terrace w Goshen w stanie Ohio.

 

– Robię tutaj szalone rzeczy, żeby rozśmieszyć ludzi. Kiedy widzę ich wszystkich w gorszym humorze, zakładam jeden ze swoich strojów i schodzę do części wspólnej, a oni się uśmiechają – relacjonowała 77-latka.

 

Zestresowana, ale szczęśliwa. Żona samej siebie

Po podjęciu decyzji o przeprowadzeniu małżeństwa musiała zaplanować swój wyjątkowy dzień, który obejmował dekoracje, catering i “urzędnika”. Tym ostatnim okazał się zarządca nieruchomości domu spokojnej starości Rob Geiger, więc “ślub” zgodnie z prawem nie jest ważny. Z kolei córka seniorki pomogła matce w przygotowaniach, kupując suknię, zdobywając kwiaty i gotując dla gości.

 

ZOBACZ: Indonezyjski “król Playboya”. 61-letni rolnik planuje 88 ślub

 

Ceremonia przebiegła wedle oczekiwań. Fideli była zestresowana, ale szczęśliwa. Nie był to pierwszy ślub w jej życiu – po raz pierwszy wyszła za mąż w 1965 roku, ale rozwiodła się dziewięć lat później.

 

– Miłość jest najważniejszą rzeczą na tym świecie, a jeśli kochasz Boga i siebie, ten świat będzie dla ciebie wspaniały – podsumowała 77-latka.

ac/wka/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment