imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Uprowadzenie syna rodziców z Florydy, którzy odmówili poddania go chemioterapii

Strona główna > Zdrowie > Uprowadzenie syna rodziców z Florydy, którzy odmówili poddania go chemioterapii Uprowadzenie syna rodziców z Florydy, którzy odmówili poddania go chemioterapii Asia Zdrowie 0

Sędzia z Florydy oficjalnie orzekł, że to państwo, a nie rodzice, sprawuje osta­teczną władzę w zakresie podejmowania decyzji dotyczących zdrowia dzieci.

Czteroletni Noah McAdams będzie zmuszony przez władze stanowe do kon­tynuowania toksycznych zabiegów che­mioterapii, których przerwania chcieli jego rodzice, ponieważ bardzo mu szko­dziły.

Joshua McAdams i Taylor Bland-Ball, rodzice Noaha, którzy uważają się za wolnych Amerykanów, próbowali wy­brać dla swojego dziecka alternatywną terapię złożoną z oleju z konopi, pełno­wartościowej diety i wody o odczynie zasadowym. Ale państwo powiedziało „nie”, stawiając im ultimatum, że albo podporządkują się jego rozkazom, albo Noah zostanie im odebrany.

Ponieważ rodzice chłopca nie ugięli się i postanowili walczyć z władzą naka­zującą poddanie ich syna chemioterapii, Noah został całkowicie od nich odse­parowany na Florydzie, gdzie swoboda leczenia już nie istnieje.

Sędzia Thomas N. Palermo wydał postanowienie, które nie tylko odrzuca wolę rodziców chłopca, lecz także wy­łącza go trwale spod ich opieki w celu zagwarantowania, że będzie nadal otrzy­mywał chemiczną truciznę.

W swoim orzeczeniu sędzia Palermo stwierdził, że pozwolenie Noahowi na pozostanie z rodzicami groziłoby mu „znaczącym ryzykiem nieuchronnego zaniedbania”. A to dlatego, że nic poza chemioterapią nie jest dopuszczalne na Florydzie, w tym olej z konopi, który wciąż jest zakazany dla mieszkańców tego stanu.

Co zadziwiające, ten wyrok zapadł już po tym, jak rodzice Noaha niechęt­nie zgodzili się na dalsze zabiegi che­mioterapii. Sędzia Palermo postanowił jednak zachować się jak wielu „czer­wonych” polityków, kiedy ktoś próbuje wyłamać się ze stada. Wymierzył naj­surowszą dopuszczalną karę, narusza­jąc przy okazji dziesiątą poprawkę do Konstytucji. Jednocześnie wysyłał w ten sposób wiadomość do innych rodziców na Florydzie mówiącą, że jeśli odrzucą leki opatentowane przez Wielką Farmę, to powinni liczyć się z odebraniem im dzieci.

Na podstawie: https://www.naturalnews.com/2019-09-12-remember-those-florida-parents-whose-son-was-abducted-by-the-state-refused-chemo-treatments-government-now-permanent-custody.html

Tłum. Nexus

Asia
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment