imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Uniwersytety i szkoły średnie z całego świata w Polsce – Targi Edukacji Zagranicznej 2023

DOC.20230308.44790241.1.jpg


Myślisz o studiach wyższych lub szkole średniej za granicą, o nauce w jednym z europejskich krajów, Kanadzie lub USA ? Nie wiesz, jak zaplanować swoją edukację za granicą, jak uzyskać stypendium, przejść przez procedury i jaką uczelnię wybrać?

Odpowiedź znajdziesz podczas tegorocznych Targów Edukacji Zagranicznej – Dni Edukacji Międzynarodowej na które Baltic Council for International Education zaprasza:

  • 14 marca we Wrocławiu (Hotel Mercure, pl. Dominikański 1),
  • 16 marca w Poznaniu (Andersia Hotel and Spa, pl. Andersa 3) pod honorowym patronatem prezydenta miasta Poznania,
  • 18 marca w Warszawie (Hotel Radisson Blu Sobieski, pl. Zawiszy 1)

w godzinach 10:00-17:00. Wstęp na targi jest całkowicie bezpłatny, organizatorzy proszą jednak o wcześniejszą rejestrację tutaj.

„Edukacja za granicą, w każdej formie – czy to na poziomie uniwersyteckim, szkoły średniej czy letniego wyjazdu na kurs językowy – jest dostępna dla wszystkich” mówi Adam Dziedzic, dyrektor Baltic Council w Polsce. „Przykładowo, w krajach skandynawskich studiujemy za darmo, w Holandii mamy bardzo przystępne czesne i ponad 2500 kierunków po angielsku. Podobnie sytuacja wygląda w Irlandii czy Niemczech. Najlepsze uczelnie na świecie, czyli te w Wielkiej Brytanii oferują coraz nowsze formy finansowania studiów i programy stypendialne. Od kierunków artystycznych przez inżynierię czy prawo albo stosunki międzynarodowe i zarządzanie – każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta zagranicznych uczelni jest niebywale bogata, a nauka polega przede wszystkim na łączeniu teorii z praktyką. Jako absolwent jednej z holenderskich uczelni, polecam taką przygodę każdemu, a Targi Edukacji Zagranicznej do idealna okazja, by zrobić ten pierwszy krok” – dodaje Adam Dziedzic.

Jednego dnia, w jednym miejscu kilkadziesiąt renomowanych uniwersytetów, szkół średnich i organizatorów kursów językowych zaprezentuje swoje oferty studiów i nauki – wydarzenie jest skierowane do uczniów, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych edukacją za granicą. Każdy będzie miał możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami szkół i uczelni i dowiedzenia się wszystkiego z pierwszej ręki.

A kogo i skąd będzie można spotkać na targach? Polskę odwiedzi m.in. najlepsza uczelnia w Wielkiej Brytanii, znana na całym świecie uczelnia University of St Andrew’s. Ponadto targi gościć będą jedną z najlepszych politechnik na świecie z Holandii. Będą też uczelnie z całej Europy i nie tylko – przyjdź na targi i porozmawiaj z przedstawicielami i absolwentami uczelni z Holandii, Wlk. Brytanii, Irlandii, Belgii, Włoch, Francji, Czech, Hiszpanii, Estonii, Szwecji, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Kanady czy USA.

Podsumowując, podczas Targów dowiesz się wszystkiego o:

  • studiach zagranicznych – uniwersytetach, politechnikach czy uczelniach biznesowych – studia licencjackich i magisterskich; informacje o kierunkach, aplikacji, kosztach nauki, stypendiach;
  • zagranicznych szkołach średnich – prywatnych, tradycyjnych szkołach z internatem, szkołach międzynarodowych i college’ach oferujących naukę w programach m.in. matury brytyjskiej A-level czy matury międzynarodowej IB;
  • kursach i obozach językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych – angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski i wiele więcej;
  • wyjazdach językowych dla menedżerów i kadry kierowniczej – kursach ogólnych, intensywnych, dedykowanych określonej tematyce.

Rejestracja na targi tutaj.

Zaplanuj swoją edukację, zabezpiecz swoją przyszłość.

Organizatorem targów jest Baltic Council for International Education – doświadczona i renomowana instytucja, od wielu lat prężnie działającą w Polsce oraz na międzynarodowym rynku edukacyjnym, pomagająca uczniom, absolwentom szkół średnich, studentom oraz młodym ludziom kontynuować swoją edukację poza granicami Polski.

Źródło informacji: Baltic Council for International Education

 


Source link

Leave a Comment