imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Ukraina: Para połączona łańcuchem rozstała się po 123 dniach

000CDKSMT0F8WTGT-C411.jpg


Para z Charkowa – Ołeksandr i Wiktorija – skuła ręce łańcuchem 14 lutego, by sprawdzić, jak silny jest ich związek i ustanowić rekord – co najmniej krajowy – napisał portal Suspilne.

– Jako że często się kłócimy i próbujemy oddalić się od tej drugiej osoby, teraz będzie to niemożliwe. Czas potrzebny na rozcięcie łańcucha w przypływie złości wystarczy, byśmy ochłonęli – mówił wtedy Ołeksandr.

Niestety związek nie przetrwał próby. Mężczyzna powiedział serwisowi Suspilne, że “relacje znalazły się w patowej sytuacji”.

W czwartek byłym zakochanym dano 30 sekund na ponowne przemyślenie decyzji, a następnie łańcuch rozcięto w obecności eksperta Księgi Rekordów Ukrainy. Suspilne pisze, że para pobiła rekord kraju i świata – była połączona łańcuchem przez 123 dni.

Wiktorija powiedziała dziennikarzom, że chce wrócić do “pełnowartościowego życia” i zająć się swoimi sprawami. – Taka miłość mi nie podpasowała – przyznała. Przekazała też, że była inicjatorką zakończenia eksperymentu – podaje Suspilne. Myślę, że będziemy dobrym przykładem dla innych par, by takiego czegoś nie powtarzać – stwierdziła.

Ołeksandr zapowiedział, że chce sprzedać swoją część łańcucha za 3 mln hrywien (ponad 420 tys. zł).
Source link

Leave a Comment