imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

TVP pierze mózgi w sprawie imigrantów

a-8

Strona główna &gt Polska &gt TVP pierze mózgi w sprawie imigrantów TVP pierze mózgi w sprawie imigrantów a303 Polska

Widzowie Telewizji Polskiej mogą w ostatnim czasie zapoznać się z nowymi materiałami propagandowymi, mającymi najwyraźniej przygotowywać odbiorców do zaakceptowania masowej imigracji fundowanej nam przez rządzących. Sporty emitowane przez publicznego nadawcę wzywają więc do integrowania się z obcokrajowcami oraz przygotowania się na „nowy model funkcjonowania państwa”.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=HgyGNF1oeAY?feature=oembed&w=640&h=360] [youtube https://www.youtube.com/watch?v=SmN88ec5KnY?feature=oembed&w=640&h=360]

Materiały reklamowane przygotowane przez Instytut Myśli Schumana promują akcję „Wigilia bez granic”, której celem jest przekonanie Polaków do przyjmowania imigrantów przy stołach wigilijnych. W jednym ze spotów polska rodzina siada więc do wieczerzy razem z obcokrajowcami, dzieląc się z nimi rodzinną atmosferą i świątecznym nastrojem. Jednocześnie osobliwa reklama wspomnianej akcji zachęca do odwiedzenia jej strony internetowej, za pośrednictwem której można zaprosić do wigilijnego stołu któregoś z imigrantów.

Jednocześnie szef wspomnianego Instytutu, prof. Zbigniew Krysiak, w rozmowie z telewizją publiczną twierdzi, iż jednym z głównych celów „Wigilii bez granic” jest przekonanie Polaków do „nowego modelu funkcjonowania państwa”. W samym spocie można zresztą usłyszeć, że do Polski sprowadza się coraz więcej obcokrajowców i studentów z zagranicy, dlatego warto zaprosić ich do wspólnego świętowania Bożego Narodzenia.

Sama akcja trwa już od dwóch lat, lecz teraz jest intensywnie promowana nie tylko przez TVP, ale między innymi także przez media religijne choćby w postaci Katolickiej Agencji Informacyjnej. Wspomniany Krysiak jest z kolei nie tylko prezesem Instytutu Myśli Schumana – przedstawiany jest również jako ekspert Kancelarii Prezydenta oraz Ministerstwa Finansów.

Na podstawie: tvp.info, ekai.pl, sgh.waw.pl.

Źródło: http://www.autonom.pl/?p=24566


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment