imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Turcja. Nie żyje 3-latek pozostawiony w rozgrzanym samochodzie

mzttraeyvvevyh695j5b1nuzbjr5enr5.jpg


Turcja jest wstrząśnięta tragedią, do jakiej doszło w poniedziałek w mieście Adana na południu kraju. 34-latek zostawił śpiącego w aucie chłopca i udał się na spotkanie z bratem. Dziecko zmarło w rozgrzanym samochodzie.

Trzyletni Badr Alddin Malahafji przyjechał do Adany razem z rodzicami na wesele. Podczas wizyty ojciec postanowił, że odwiedzi swojego brata. – Kiedy chciałem wyjść z domu, mój syn pobiegł za mną płacząc, chciał jechać ze mną – opowiadał Sifeddin Malahaji.

 

Obaj udali się do centrum miasta, gdzie firmę prowadzi brat 34-latka. Kiedy dotarli na miejsce okazało się, że chłopiec śpi. – Zaparkowałem w cieniu i poszedłem odwiedzić mojego brata w jego miejscu pracy. Nie chciałem go obudzić (syna- red.) i zostawiłem przy uchylonym oknie – tłumaczył ojciec chłopca. 

 

 

Kiedy po pół godziny wrócił na miejsce samochód był już w słońcu, a 3-latek leżał nieprzytomny. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie. Lekarzom nie udało się uratować chłopca. 

 

“Ciało Badra Alddina Malahafji zostało przekazane krewnym po przeprowadzeniu sekcji zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej w Adanie w godzinach porannych. Malahaji wybuchł płaczem podczas odbierania ciała syna, miał trudności ze staniem” – podała we wtorek turecka “Gercek Gazete”. 

ap/pgo/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment