imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Trwa rekrutacja do IV edycji Akademii GPW Growth. Dawka cennej wiedzy i praktyki

00056000.jpg


W drugiej połowie października rozpocznie się kolejna edycja Akademii GPW Growth, programu szkoleniowego organizowanego cyklicznie przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Jego uczestnicy mają szansę doskonalić swoje umiejętności menedżerskie i zdobyć kompleksową wiedzę z zakresu odpowiedzialnego zarządzania firmą.

W Polsce funkcjonuje ponad 2 mln firm, z czego ogromną większość stanowią małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP). To właśnie do nich adresowany jest program szkoleniowy Akademii GPW Growth. Cel inicjatywy realizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie stanowi edukacja w zakresie skutecznego prowadzenia biznesu.

Czwarta edycja Akademii GPW Growth obejmuje łącznie 10 dwudniowych sesji szkoleniowych, które będą odbywać się w piątki i soboty, w okresie od października 2022 do czerwca 2023. W tym czasie uczestnicy zapoznają się z różnorodną tematyką dotyczącą nie tylko twardych kompetencji, ale również doskonalenia umiejętności miękkich.

Twórcze zarządzanie firmą, modelowanie procesów, pozyskiwanie kapitału na GPW, zarządzanie wartością rynkową przedsiębiorstwa czy zarządzanie ryzykiem to tylko niektóre z tematów jakie będą poruszane w trakcie sesji wchodzących w skład IV edycji Akademii GPW Growth.

“Akademia GPW Growth to łącznie 120 godzin wykładów, warsztatów i unikalnych spotkań z ekspertami i praktykami polskiego biznesu. Sesje są realizowane przez wykładowców EY Academy of Business” – powiedział Maciej Bombol, dyrektor Działu Rynku Pierwotnego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W gronie ekspertów IV edycji Akademii GPW Growth znaleźli się również przedstawiciele spółek KRUK S.A., Creotech Instruments, ML System S.A, NBS Communications, a także Banku Pekao S.A., Szkoły Głównej Handlowej oraz Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Akademia GPW Growth ma już łącznie ponad 70 absolwentów. Mogą oni uczestniczyć w kolejnych spotkaniach integracyjno-networkingowych w ramach Klubu Absolwenta GPW Growth. Na ostatnim takim spotkaniu, które odbyło się w połowie września dyskutowano o wyzwaniach stojących przed przedsiębiorcami w obecnej sytuacji makroekonomicznej.

Osoby zainteresowane udziałem w IV edycji Akademii GPW Growth powinny wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej gpwgrowth.pl. Organizator zachęca również do odwiedzenia profilu GPW Growth w serwisie LinkedIn. Zapisy na szkolenie trwają do 20 października 2022 lub do wyczerpania puli miejsc.

Wśród partnerów Akademii GPW Growth znajdują się m.in: Polski Fundusz Rozwoju S.A., EY Academy of Business, NBS Communications, CFA Society, Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, Business Dialog, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Klub Dyrektorów Finansowych. Patronat medialny oferują Forbes, Biznes24 i Polska Press.

Źródło informacji: PAP MediaRoom


Source link

Leave a Comment