imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Travelshift pozyskuje kapitał w wysokości 10 mln USD

dave_photo.jpg


REYKJAVIK, Islandia–(BUSINESS WIRE)– Travelshift, wiodące internetowe biuro podróży (ang. OTA) w Islandii, pozyskał środki finansowe w wysokości 10 mln USD od obecnych udziałowców, zwiększając łączną kwotę finansowania do 30 mln USD.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230829706798/pl/ 

Udostępnione finansowanie stanowi wyraz zaufania obecnych inwestorów Travelshift do obranej przez firmę ścieżki rozwoju i jej potencjału na przyszłość. Jak wskazuje Harshal Chaudhari, prezes i dyrektor ds. inwestycji w GE Investment Management Co., „[M]amy przyjemność w dalszym ciągu wspierać niezrównane osiągnięcia Travelshift. Niezachwiane zaangażowanie firmy na rzecz innowacyjności i zapewnienia satysfakcji klientów odegrało zasadniczą rolę w dotychczasowych sukcesach i jesteśmy przekonani, że Travelshift może zrewolucjonizować kolejne elementy sektora podróży rekreacyjnych w przyszłości”.

Ostatnia transza finansowania jest następstwem niedawnego wprowadzenia na rynek Guide to Europe, platformy podróżniczej Travelshift zapewniającej rozwiązania z zakresu połączonych podróży dla europejskiego rynku podróży rekreacyjnych. Ta innowacyjna usługa wykorzystująca sztuczną inteligencję umożliwia podróżnym dokonanie kompleksowych rezerwacji w ramach jednej operacji i zarządzanie całą podróżą za pomocą jednej aplikacji. Platforma oferuje również podróżnym dostęp do tysięcy tras zoptymalizowanych przy użyciu sztucznej inteligencji o największy na świecie wybór pakietów podróży zorganizowanych w Europie.

„Bardzo się cieszymy z dalszego wsparcia i zaufania naszych udziałowców – powiedział David Stewart, dyrektor generalny Travelshift. – Ta transza finansowania umożliwi nam szybsze wdrożenie inicjatyw na rzecz wzrostu oraz dalszy rozwój nowego wymiaru podróży za pomocą innowacyjnych zastosowań sztucznej inteligencji z myślą o zapewnieniu spersonalizowanych i bezproblemowych doświadczeń podczas podróży”.

Travelshift pragnie serdecznie podziękować swojemu zaangażowanemu zespołowi, lojalnym klientom oraz konsekwentnym udziałowcom za dalsze wsparcie i zaufanie wobec wizji firmy.

Travelshift

Travelshift to wiodące islandzkie internetowe biuro podróży (ang. OTA), które specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych w zakresie podróży. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży Travelshift stale rewolucjonizuje sposoby odbywania podróży, oferując innowacyjne usługi i wyjątkowe doświadczenia klientom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230829706798/pl/ 

Źródło: Travelshift

KONTAKT:

David Stewart

dyrektor generalny

e-mail: [email protected] 

tel. +354 791 9394

Źródło informacji: Business Wire

 


Source link

Leave a Comment