imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Tomaszów Mazowiecki: Wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Nie żyją dwie osoby

w7kkfpfo6cu1jn36wifa9mqmwt4cdrgv.jpg


Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Tomaszowie Mazowieckim doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Autem podróżowały dwie osoby. Nie udało się ich uratować.

Informację o zdarzeniu służby otrzymały po godzinie 12 w poniedziałek.

 

Samochód osobowy zderzył się z pociągiem relacji Drzewica – Łódź Fabryczna, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Tomaszowie Mazowieckim.

 

W aucie podróżowała 44-letnia kobieta i 13-letnie dziecko. Mimo starań i prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, dwójki nie udało się uratować.

 

 

Pociągiem jechało 21 osób.

Wypadek na przejeździe. Na miejscu lądował helikopter LPR

Jak podała KP PSP w Tomaszowie Mazowieckim, na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W działaniach brało udział siedem zastępów straży pożarnej.

 

 

– Na odcinku pomiędzy stacją Tomaszów Mazowiecki a Brzustów doszło do zdarzenia na przejeździe kolejowo – drogowym, na którym zainstalowane są sygnalizatory. Samochód osobowy wjechał na przejazd w momencie, kiedy zbliżał się do niego pociąg – powiedział Interii Karol Jakubowski z zespołu prasowego Polskich Linii Kolejowych.

 

ZOBACZ: Chłopiec znaleziony przy torach. Uratował go konduktor pociągu

 

Jak dodał, ze względu na to, że linia kolejowa jest jednotorowa, “obecnie na czas działania służb ruch pociągów na linii kolejowej jest wstrzymany”.

 

Za odwołane połączenia wprowadzono zastępczą komunikację autobusową.

 

 

an/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment