imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Tokio 2020. Siatkówka: Brazylia – USA. Relacja i wynik na żywo

ce2rcrdz5iccv6z3xb5ti89s4ogdq67m.JPG


W spotkaniu 4. kolejki grupy B turnieju siatkarzy igrzysk Tokio 2020 Brazylia zmierzy się ze Stanami Zjednoczonymi. Kto wyjdzie zwycięsko z tego hitowego starcia? Relacja na żywo z meczu Brazylia – USA na Polsatsport.pl.

Po efektownym triumfie w Lidze Narodów siatkarze reprezentacji Brazylii byli uznawani za głównego kandydata do olimpijskiego złota. Tymczasem pierwsze mecze w Tokio pokazały słabszą dyspozycję tej drużyny. Siaktarze Canarinhos rozpoczęli od planowego zwycięstwa 3:0 nad Tunezją. Spotkanie przeciwko Argentynie rozpoczęli jednak fatalnie, przegrywali 0:2, później jeszcze 12:17 w czwartym secie. Tylko słabszej dyspozycji rywali w kluczowych momentach tej partii zawdzięczają wygraną. Doprowadzili do tie-breaka, którego rozstrzygnęli na swoją korzyść. Im dalej w las, tym gorzej. Trzeci mecz turnieju przyniósł klęskę 0:3 w starciu z Rosją (RKO).

 

Zobacz także: Rosjanie rozbili Brazylijczyków! Trudna sytuacja siatkarzy Francji

 

Rywalem Brazylijczyków będzie reprezentacja Stanów Zjednoczonych, której gra na tym turnieju mocno faluje. Amerykanie rozpoczęli olimpijską przygodę od efektownej wygranej 3:0 w starciu z Francją. Później przegrali jednak 1:3 z Rosjanami. Trzeci mecz przyniósł zwycięstwo, ale w meczu przeciwko Tunezji też były słabsze chwile, których efektem był przegrany set. Jak będzie w kolejnym spotkaniu?

 

Relacja na żywo z meczu Brazylia – USA w piątek 30 lipca od godziny 4.05 na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI I TABELE TURNIEJU SIATKARZY IGRZYSK TOKIO 2020

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio. A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

RM, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment