imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Tokio 2020. Siatkówka: Brazylia – Tunezja. Relacja i wynik na żywo

h33mhssae59nwq8729nezhpwr31h943p.jfif


Wielcy faworyci wkraczają do akcji! W sobotni bardzo wczesny poranek czasu polskiego reprezentacja Brazylii zagra pierwszy mecz na igrzyskach w Tokio. Rywalem Tunezja. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Powiedzieć, że wyżej notowana w tym spotkaniu jest Brazylia, to jak nic powiedzieć. Canarinhos wygrali niedawno zakończone zmagania w Lidze Narodów i do rywalizacji w Tokio przystępują jako jedni z najpoważniejszych kandydatów do olimpijskiego złota. W szeregach ekipy z Kraju Kawy aż roi się od wielkich gwiazd. Pierwszym etapem dla Brazylii ma być swobodne przejście przez fazę grupową.

 

Zobacz także: Tokio 2020: Polscy siatkarze w wiosce olimpijskiej. “Nie wolno nam wyjść na zewnątrz”

 

Premierowym rywalem drużyny z Ameryki Południowej jest Tunezja, która na tle sobotnich adwersarzy wygląda niczym kopciuszek. Wygranie seta będzie już wielką niespodzianką. Obie reprezentacje ostatni raz zagrały ze sobą 11 października 2019 roku w ramach Pucharu Świata. Wówczas Brazylia zgodnie z planem wygrała 3:0. Powtórka takiego scenariusza w najbliższym starciu jest wielce prawdopodobna.

 

W grupie B – oprócz Brazylii i Tunezji, znajdują się jeszcze Francja, Argentyna, USA i Rosyjski Komitet Olimpijski. Awans do ćwierćfinałów wywalczą cztery najlepsze zespoły.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia – Tunezja od godz. 4:05 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment