imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Tokio 2020. Siatkówka: Brazylia – Francja. Relacja i wynik na żywo

3m62z2t7tw34hm9k7qtpvizow32y6pnq.jpg


Brazylia i Francja zmierzą się w ostatnim meczu fazy grupowej turnieju olimpijskiego siatkarzy w Tokio. Kto będzie górą w spotkaniu dwóch czołowych reprezentacji globu? Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia – Francja od godz. 4:05 na Polsatsport.pl.

Czas na ostatnie spotkania fazy grupowej turnieju olimpijskiego siatkarzy w Tokio. W piątej kolejce zobaczymy mecz Brazylia – Francja. Oba kraje rywalizują ze sobą w grupie B, gdzie nie ma już niepokonanych drużyn.

Francuzi po słabym początku “uciekli spod topora” w czwartej kolejce. Wówczas wygrali z niepokonaną dotychczas Rosją i wciąż liczą się w walce o awans. Aby tego dokonać, będą musieli wygrać z Brazylią.

ZOBACZ TAKŻE: Mamy pierwsze złoto! Cudowny bieg sztafety mieszanej 4×400 m

Brazylia nie miała większych problemów z Tunezją w pierwszej kolejce, ale straciła cenny punkt w starciu z Argentyną, a następnie gładko uległa Rosji. W ostatniej kolejce Brazylijczycy pokonali USA 3:1 i mają na koncie osiem punktów.

Kto zwycięży w ostatniej kolejce fazy grupowej? Czy Brazylia lub Francja okaże się rywalem Polaków w ćwierćfinale? Przekonamy się już w sobotę.

Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia – Francja od godz. 4:05 na Polsatsport.pl

Podsumowanie każdego dnia na Igrzyskach Olimpijskich w Studio Tokio codziennie o 20:00 w Polsacie Sport. W programie olimpijczycy, reprezentanci Polski, eksperci komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w Tokio.

 

A codziennie rano o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00 Flesze Studio Tokio, w których informujemy o tym co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

PI, Polsat Sport

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment