imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

TOJOY tworzy nowe możliwości w oparciu o strategię „podwójnego obiegu”

1_8.jpg


PEKIN, 3 grudnia 2020 r. /PRNewswire/ — Firma TOJOY w ostatnim czasie wspiera rozwój gospodarczy Chin poprzez łączenie zasobów strartupów i tradycyjnych przedsiębiorstw. Za pośrednictwem platformy akceleracji TOJOY pomaga przedsiębiorstwom uzyskać dostęp do zasobów, które są im niezbędne dla rozwoju działalności na terenie kraju, a także usprawniać tradycyjne modele biznesowe tak, by stawały się bardziej konkurencyjne.

TOJOY promuje projekty klientów i użytkowników w ramach sieci obejmującej ponad milion przedsiębiorstw o dużym kapitale własnym, za pośrednictwem wydarzeń internetowych i stacjonarnych.

Zwiększona obecność pozwoliła TOJOY wspierać rozwój przedsiębiorstw także w obliczu pandemii. Nawet w szczytowym okresie pandemii koronawirusa w Chinach firma TOJOY zorganizowała ponad 30 wydarzeń internetowych poświęconych akceleracji, w których wzięło udział ponad 300 tys. przedsiębiorców, tym samym przyczyniając się do zawarcia ponad 20 tys. umów o współpracy.

Wzmocnienie współpracy na rzecz promowania rozwoju krajowego i międzynarodowego

TOJOY rozszerza działalność na rynkach Stanów Zjednoczonych, Europy i Ameryki Łacińskiej. Mimo pandemii trwającej w innych regionach świata firma nie zawiesiła globalnej ekspansji. Dzięki międzynarodowemu zasięgowi i organizowanym wydarzeniom TOJOY wspiera rozwój podmiotów globalnych i sprawia, że do platformy TOJOY dołącza coraz większa liczba przedsiębiorców i firm z całego świata.

Od wybuchu pandemii koronawirusa TOJOY współpracuje z ambasadami innych krajów w Chinach. Globalny dyrektor generalny TOJOY Ge Jun spotkał się z ambasadorami Indonezji, Mołdawii i Czarnogóry, a także Armenii, Holandii, Finlandii, Łotwy i Portugalii w celu dogłębnej wymiany informacji biznesowych. Wybrane fragmenty przeprowadzonych rozmów zostały zaprezentowane w ramach specjalnych odcinków programu biznesowego Ge Jun’s Nightly Talk, w którym Ge Jun dzieli się doświadczeniami pozwalającymi przekuć kryzys w możliwości w okresie pandemii.

TOJOY jest również organizatorem licznych wydarzeń, zaś Ge Jun wziął udział w szeregu rozmów poświęconych rozwojowi biznesu w okresie pandemii. Współpracując z organizacjami gospodarczymi i mediami z całego świata TOJOY wnosi swój wkład w stymulowanie międzynarodowego wzrostu gospodarczego, który idzie w parze ze wzrostem krajowym ‒ jest to odzwierciedlenie strategii „podwójnego obiegu”.

Ge Jun wyraża swoje poglądy podczas webinaru CANACINTRA

Firma TOJOY wspólnie z Komitetem ds. Inwestycji w Nowoczesne Technologie, działającym przy Chińskim Stowarzyszeniu Inwestycyjnym, zorganizowała drugą edycję imprezy pod nazwą Global Unicorn Fair, podczas której premierę miało dziesięć globalnych projektów umożliwiających wiodącym chińskim przedsiębiorcom nawiązanie współpracy ze światowej klasy firmami. Tego typu działania przewidujące obopólne korzyści promują ogólnoświatowy wzrost oparty na strategii „podwójnego obiegu”.

Firma świadcząca usługi w obszarze służby zdrowia PACS Online jest jednym z prestiżowych projektów objętych programem akceleracji TOJOY. Mająca swoją bazę badawczo-rozwojową w Seatle i lokalny zespół operacyjny w Chinach firma ta stworzyła zestaw wiodących w branży cyfrowych urządzeń do diagnostyki obrazowej. Produkty z oferty PACS Online pozwalają znacznie ograniczyć koszty uzyskania i transmisji obrazów i danych medycznych. Cyfryzacja w obszarze obrazów medycznych znacznie ułatwia pacjentom uzyskanie wyników badań. Sukces projektu nastąpił krótko po uruchomieniu go w ramach platformy TOJOY. Produkty PACS Online zostały zainstalowane w 424 szpitalach na terenie 18 chińskich prowincji.

Wzrost krajowy w oparciu o wyższe standardy branżowe

Misją TOJOY jest zwiększanie popytu krajowego w Chinach i badanie możliwości rozwoju zarówno na rynkach krajowych, jak i międzynarodowych. Firma obsługuje globalną platformę wspierania biznesu, promując i stymulując te projekty, które wpisują się w nowe trendy gospodarcze i konsumpcyjne w Chinach. W ramach strategii „podwójnego obiegu” TOJOY będzie nadal pomagać firmom krajowym i międzynarodowym w uzyskaniu dostępu do zasobów niezbędnych dla rozwijania działalności w Chinach oraz zapewniać tradycyjnym przedsiębiorstwom nowe kanały dla podnoszenia standardów ich działań.

W ramach wymienionych usług TOJOY będzie rozwijać i podnosić standard przedsiębiorstw, promując obydwa elementy strategii „podwójnego obiegu”.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1346701/Ge_Shares_His_Views_During_Mexico_s_CANACINTRA_Webinar.jpg 

Źródło: TOJOY SHARED HOLDING GROUP

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment