imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Tłumaczenie filmu Vaxxed 2 – Wyszczepieni 2 – Historie Ludzi. – Wolna Polska – Wiadomości

wyszczepieni-2.jpg


Tłumaczenie filmu Vaxxed 2

 

wyszczepieni 2

Na dzień dzisiejszy [powstania filmu], na autobusie widnieje
7.044 nazwisk.
Zespół Vaxxed odwiedził 45 stanów w USA oraz Kanadę, Anglię, Szkocję, Irlandię, Australię i Nową Zelandię.
Gdziekolwiek byśmy nie pojechali historie były takie same…

 

 

Robert F. Kennedy, Jr.: Wskaźniki śmiertelności w badaniach klinicznych Gardasilu były 37 razy wyższe niż wskaźniki śmiertelności dla raka szyjki macicy. Dzieci, które przyjęły tę szczepionkę, Gardasil, mają 37-krotnie wyższe prawdopodobieństwo tego, że umrą na skutek szczepionki niż tego, że umrą na skutek raka szyjki macicy.

Dr Brian Hooker: Placebo jest po prostu substancją obojętną, która nie powoduje żadnych szkód, którą podają jednej grupie osób w konkretnym badaniu klinicznym. A następnie podają lek. To jest grupa eksperymentalna. Podają je innej grupie osób. Ludzie, którzy mieli być „grupą kontrolną” dostali [sól] aluminium. I kiedy to zrobili, u każdej setki pacjentów, mieli przynajmniej dwa przypadki poważnych autoimmunologicznych reakcji niepożądanych.

Polly Tommey: Co myśmy zrobili tym wszystkim ludziom? Odebraliśmy im życie jakie powinni mieć. Zniszczyliśmy mózgi niezliczonej liczbie osób na całym świecie.

Hilary Butler: ….kiedy patrzę na szkody spowodowane szczepionkami, które dostrzegam – praktycznie istnieje wzór, który przedstawia się następująco: uszczerbek na zdrowiu tak wcześnie jak to tylko możliwe, uszczerbek na zdrowiu tak często jak to tylko możliwe, zaprzeczanie. Umniejszanie szkód, kiedy zostaną wskazane. Opisanie rodziców poszkodowanych dzieci jako obłąkanych, cierpiących na urojenia, a następnie demonizowanie tych rodziców, dalej dzielenie społeczeństwa, w ten sposób by ludzie popierający szczepionki w rezultacie demonizowali rodziców, którzy kiedyś byli zwolennikami szczepionek, ale zaszczepili swoje dzieci które w konsekwencji czego doznały uszczerbku na zdrowiu. [Niepożądanych odczynów poszczepiennych]

Andrew Wakefield: Pogląd, że te dzieci są w jakiś sposób zagrożeniem dla dzieci zaszczepionych. Cóż, jeżeli szczepionki działałyby, to nie byłyby żadnym zagrożeniem. Ale oczywiście one nie działają. To stanowi problem, który mają instytucje zajmujące się zdrowiem publicznym.

Hilary Butler: Celem jest zmuszenie wszystkich do zaszczepienia się. A głównym powodem stojącym za tym, by to zrobić, jest pozbycie się niezaszczepionej grupy kontrolnej, tak by nikt nie mógł zobaczyć jak zdrowe są niezaszczepione dzieci w porównaniu do dzieci zaszczepionych.

Dr Suzanne Humphries: Teraz kiedy zobaczyłam tego tak dużo i zobaczyłam tak wielu zaszczepionych/niezaszczepionych członków rodzin z tą samą nicią, niezaprzeczalne jest to, że układ odpornościowy niezaszczepionego dziecka będzie o wiele sprawniejszy, że ich mózgi w rzeczywistości funkcjonują lepiej. I kiedy zrozumiesz jak działają szczepionki i jakie są składniki szczepionek, włącznie z aluminium i co wszystkie te stany zapalne robią z każdym człowiekiem, bez względu na wiek, wówczas zupełnie logicznym staje się fakt, że na dłuższą metę to dziecko będzie o wiele sprawniejsze i o wiele zdrowsze, zdolne do stoczenia bitwy przeciwko każdej chorobie, która się pojawi, z których większość nie ma pasującej do niej szczepionki.

Dr Brian Hooker: Kiedy wyjdziesz do populacji i zaczniesz spotykać się z ludźmi, którzy dzięki temu, że słyszeli o naszych historiach, nie zaszczepili swoich dzieci i widzisz te cudowne, zdrowe, szczęśliwe, silne dzieci, wtedy to po prostu robi różnicę na całym świecie.

Andrew Wakefield: To są dzieci, których właśnie teraz potrzebujemy do tego, by przede wszystkim chroniły wszystkie inne i nie można ich zmuszać do tego, by zostały zaszczepione za pomocą przepisu prawa, ale należy je chronić, ponieważ w przyszłości będą troszczyć się o dzieci, które doznały uszczerbku na zdrowiu.

Polly Tommey: Gdybym widziała, że szczepionki mogą powodować uszczerbek na zdrowiu, poza autyzmem, uszczerbek na zdrowiu nie do uwierzenia. Gdybym słyszała, że lekarze, środowisko medyczne, nie zostało wyszkolone w zakresie szczepionek i gdybym widziała zdrowie niezaszczepionych osób, nie ma mowy, że bałabym się odry, świnki, różyczki, ospy wietrznej, wszystkich tych chorób, na które szczepimy nasze dzieci. Nie bałabym się ich.

Transkrypt filmu Vaxxed 2 / Wyszczepieni DWA – Historie Ludzi

 

GardasilNieszczepieninopVaxxed 2Wyszczepieni 2


Source link

Leave a Comment