imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

The Muppet Show: Posłowie Konfederacji hajlowali. „To tylko podniesienie ręki pod jakimś kątem”

Strona główna > Polska > The Muppet Show: Posłowie Konfederacji hajlowali. „To tylko podniesienie ręki pod jakimś kątem” The Muppet Show: Posłowie Konfederacji hajlowali. „To tylko podniesienie ręki pod jakimś kątem” Kasia Polska 0

Wygłupialiśmy się na zlocie wolnościowej młodzieżówki. Wiadomo, że możemy sobie pozwolić na takie żarty, jak nikt inny. To prześmiewcze zdjęcie. Nie mam zamiaru przepraszać – powiedział poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz, pytany o zdjęcie sprzed kilkunastu lat, na którym wraz z Konradem Berkowiczem podnoszą prawą rękę w geście takim, jakim pozdrawiano Hitlera.

Piękne zdjęcie nowych posłów @KONFEDERACJA_. (Berkowicz, Sośnierz) pic.twitter.com/MYbIOaxrgS

— ToNiePrzejdzie (@ToNiePrzejdzie) November 14, 2019

Sośnierz w Polsat News powiedział, że jeśli ten gest robiony jest „w celu parodii ideologii socjalistyczno-narodowej, to wtedy nie jest ku czci Adolfa Hitlera”.

– Co wy tacy spięci jesteście, rany boskie, to jest tylko podniesienie ręki pod jakimś kątem. Powygłupiać się nie można? – pytał polityk Konfederacji zgromadzonych w studiu.

Dalej tłumaczył, że politycy jego partii mogą pozwolić sobie „na takie żarty, jak nikt inny”.

Powiedział, że nie pamięta dokładnie, co się działo, kiedy wykonano fotografię jego i posła Konrada Berkowicza, ale zapewniał, że to było „prześmiewcze zdjęcie”. – Jak powiedziałem, nie mamy żadnych wspólnych poglądów z Hitlerem – dodał.

Sośnierz oznajmił też, że to były wygłupy i nie ma zamiaru przepraszać. – Przecież nikomu nie zrobiłem krzywdy – mówił. – Jakbym miał się powygłupiać, to dzisiaj też bym hajlował – przyznał.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ORhxGL96QVw?feature=oembed&w=640&h=360]

Za: https://www.tvp.info/45341638/poslowie-konfederacji-hajlowali-to-tylko-podniesienie-reki-pod-jakims-katem

P.S. Redakcja W-P dotarła do super tajnych zdjęć prawdziwych polskojęzycznych neonazistów:

Spisek sięga jednak znacznie głębiej:

Ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

CDN …

Kasia
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment