imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Teleexpress Inwestycyjny – Fundusze inwestycyjne krok po kroku

DOC.20220429.42331186.1.jpg


Czym są fundusze inwestycyjne, jak działają i jaki fundusz wybrać dla siebie – o tym wszystkim porozmawiamy 6 maja z gościem drugiego odcinka Teleexpressu Inwestycyjnego Wojciechem Kiermaczem, specjalistą ds. komunikacji inwestycyjnej z NN Investment Partners TFI.

Coraz więcej osób szuka innych sposobów lokowania oszczędności niż lokaty bankowe czy nieruchomości. Otwarte fundusze inwestycyjne są jednym z nich. Dają możliwość korzystania z potencjału rynków akcji, obligacji czy surowców. Jednocześnie są skonstruowane tak, aby jak najwięcej zainteresowanych mogło w nich uczestniczyć, inwestując nawet bardzo niewielkie kwoty.

Jak zacząć? Co trzeba wiedzieć o funduszach inwestycyjnych? W jaki sposób założyć konto i kontrolować stan swoich środków? Na te pytania odpowie Wojciech Kiermacz, który postara się także pokazać, jak wygląda proces zakupu jednostki uczestnictwa wybranego funduszu.

Zapraszamy do zadawania pytań naszemu ekspertowi (platforma Zoom, sesja Q&A). Rejestracja na spotkanie: https://bit.ly/3vjY6QI.

Transmisja live: https://biznes.pap.pl https://debata.infostrefa.tv https://pap-mediaroom.pl.

Partnerem merytorycznym spotkania jest NN Investment Partners TFI.

Teleexpress Inwestycyjny jest częścią projektu edukacyjnego Strefa Wiedzy Inwestycyjnej, w ramach którego organizowane są rozmowy i debaty dotyczące efektywnego oszczędzania, inwestowania, zarządzania finansami osobistymi, prowadzenia i rozwijania biznesów. Do udziału w spotkaniach zapraszamy praktyków biznesu, inwestorów, ekonomistów, ekspertów rynkowych w swoich dziedzinach, którzy w przystępny sposób będą opowiadać i tłumaczyć zagadnienia inwestycyjne.

Partnerem projektu Strefa Wiedzy Inwestycyjnej jest Klub Inwestorek Indywidualnych.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 


Source link

Leave a Comment