imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Targi MEDICA 2021: Winner Medical zaprezentuje innowacje w zakresie pielęgnacji ran i zapobiegania infekcjom

img.jpg


Fot. PR Newswire/Winner Medical Co., Ltd.

SHENZHEN, Chiny, 3 listopada 2021 /PRNewswire/ — Winner Medical (300888.SZ), wiodący producent jednorazowych produktów do pielęgnacji ran i produktów chirurgicznych, zamierza zaprezentować pełen zestaw zaawansowanych rozwiązań do pielęgnacji ran i zapobiegania zakażeniom na sali operacyjnej na targach MEDICA 2021, które odbędą się w dniach 15-18 listopada w Düsseldorfie, w Niemczech. Wystawiając się w hali 6, na stanowisku A10, Winner Medical zaprezentuje swoje produkty opieki zdrowotnej i wyposażenie szpitalne uzupełnione o innowacje, które odpowiadają na wyzwania stojące przed międzynarodowym personelem medycznym i zapewniają optymalną opiekę w celu ochrony zdrowia i dobrego samopoczucia pacjentów.

„Nasze niezachwiane zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa pacjentów i pracowników medycznych sprawiło, że Winner Medical stała się ekspertem w dziedzinie radzenia sobie z ranami i kontroli zakażeń w salach operacyjnych. Wykorzystaliśmy wiodące w branży technologie, tworząc szeroką gamę przełomowych rozwiązań w zakresie pielęgnacji ran i rozwiązań chirurgicznych” – powiedział Jianquan Li, dyrektor generalny spółki.

„Kierując się jakością i odpowiedzialnością społeczną na pierwszym miejscu w filozofii naszej firmy, nieprzerwanie wprowadzamy innowacje i stale badamy produkty nowej generacji wspomagające gojenie ran i zapobiegające infekcjom, wykorzystując przyjazne dla środowiska i zrównoważone surowce, tak aby zminimalizować wpływ na klimat i środowisko” – dodał.

Na targach MEDICA 2021 firma Winner Medical zaprezentuje swoją najnowszą ofertę zaawansowanych produktów do pielęgnacji ran, opartych na pięciu podstawowych technologiach – silikonowej, spieniającej, antybakteryjnej, biotechnologicznej i włókna żelującego – zaprojektowanych w celu zapobiegania uszkodzeniom skóry, opatrywania różnych skomplikowanych ran i wspierania całego cyklu procesu ich gojenia. Dzięki certyfikatom chińskiego NMPA, unijnego Conformitè Europëenne (CE), jak również zatwierdzeniom japońskiego Ministerstwa Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej oraz amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, produkty Winner Medical znalazły szerokie zastosowanie wśród pracowników służby zdrowia w ponad 110 krajach, jako podstawowe rozwiązania w leczeniu dotkliwych i przewlekłych ran spowodowanych cukrzycą, unieruchomieniem, chorobami żylnymi, jak również urazami, oparzeniami, inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi oraz innymi czynnikami.

Kluczową linią produktów Winner Medical w zakresie zapobiegania infekcjom, która zadebiutuje na targach, jest odzież medyczna wykonana w 100% z bawełny spunlace, biodegradowalnego i wygodnego materiału skutecznie chroniącego przed przemoczeniem i przenikaniem bakterii. Jako lekki i oddychający materiał, gwarantuje maksymalną ochronę przy zabiegach chirurgicznych o umiarkowanej długości z umiarkowanym poziomem płynów ustrojowych i ryzykiem infekcji. Jednocześnie fartuch chirurgiczny PURCOTTON firmy Winner Medical charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją, która zapewnia dodatkową ochronę osoby użytkującej podczas procedur z dużą ilością płynów, poprzez wzmocnione panele zarówno na klatce piersiowej, jak i na rękawach.

Winner Medical

Firma Winner Medical Co., Ltd. (kod giełdowy: 300888), założona w 1991 roku i posiadająca siedzibę główną w Shenzhen w Chinach, jest spółką działającą na dużą skalę w branży zdrowotnej, która realizuje skoordynowany rozwój sektora medycznego i konsumenckiego poprzez swoje trzy główne marki: „Winner”, „Purcotton” i „PureH2B”. Przedsiębiorstwo jest zaangażowane w dostarczanie użytkownikom i konsumentom większej liczby najwyższej jakości wyborów życiowych oraz w tworzenie wartości na rzecz lepszego życia.

Wykorzystując trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji materiałów medycznych, Winner jest wiodącą marką medycznych materiałów eksploatacyjnych na rynku chińskim, jak również podmiotem z międzynarodową wizją. Purcotton, jako marka artykułów codziennego użytku, korzysta z trzydziestoletniego doświadczenia firmy w produkcji materiałów medycznych. Wykorzystując czystą bawełnę jako surowiec, ma na celu stworzenie serii najwyższej klasy bawełnianych artykułów codziennego użytku, które są zdrowe, wygodne i przyjazne dla środowiska. PureH2B powstaje jako platforma życia, aby zaoferować konsumentom wybór najwyższej jakości, zdrowych i estetycznych produktów z całego świata.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.winnermedical.com/

Materiał zdjęciowy – https://mma.prnewswire.com/media/1676162/img.jpg

Źródło: Winner Medical Co., Ltd.

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment