imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Targi HostMilano: KEENON Robotics prezentuje najnowocześniejszą linię nowych produktów w Europie obejmującą wiodące w branży rozwiązania

KEENON_x_HOST_Milano_x_New_Products.jpg


MEDIOLAN, 13 października 2023 r. /PRNewswire/ — Spółka KEENON Robotics, międzynarodowy pionier w dziedzinie komercyjnej robotyki usługowej, zaprezentuje cztery nowe innowacyjne produkty DINERBOT T10, DINERBOT T9 Pro, DINERBOT T3 i KLEENBOT C30 w Europie na targach HostMilano („HOST”) we Włoszech, które odbędą się w dniach od 13 do 17 października. Impreza inaugurująca wprowadzenie produktu na rynek stanowi przełomowy moment dla wschodzącej marki, która poczyniła już znaczne postępy na rynku europejskim.

HOST to renomowane wydarzenie branżowe dla sektora hotelarsko-gastronomicznego, pełniące rolę międzynarodowej platformy dla liderów branży i innowatorów, którzy prezentują najnowsze osiągnięcia i trendy. Firma KEENON, znajdująca na stoisku nr A63 B66 Pavilion 11P, przedstawia swoje najnowocześniejsze rozwiązania robotyczne na rynku europejskim podczas trwających przez całą imprezę dni otwartych dla mediów. Pierwszego dnia targów zorganizowano pokazy produktów, transmitowane przez internet na żywo dla publiczności, podczas gdy spotkanie partnerów i specjalny poczęstunek odbędą się w dniu 16 października.

Roboty KEENON zostały wyposażone w samodzielnie opracowany, w pełni autonomiczny system pozycjonowania i nawigacji w połączeniu z wysoce precyzyjnymi technologiami percepcji i unikania przeszkód, a także funkcją automatycznego ładowania, która może łatwo dostosować się do złożonych realnych scenariuszy zastosowań, aby zapewnić bezpieczne, niezawodne i efektywne usługi. Wśród debiutujących produktów znalazły się:

– DINERBOT T10: oferuje zaawansowaną syntezę czujników, innowacyjną ruchomą głowę z konfigurowalnymi akcesoriami, jedyną w swoim rodzaju multimodalną interakcję za pomocą głosu, dotyku i wzroku oraz duży 23,8-calowy ekran wyświetlający reklamy.

– DINERBOT T9 Pro: efektywny robot typu „chwyć i idź”, zaprojektowany z myślą o codziennych posiłkach, umożliwiający płynne przekazywanie odebranych zamówień od kelnerów do klientów.

– DINERBOT T3: specjalnie dostosowany do prywatnych jadalni, zaspokajający zapotrzebowanie na niezawodne automatyczne dostawy na duże odległości i zwiększone wymagania dotyczące prywatności.

– KLEENBOT C30: wkraczając na rynek robotów sprzątających, KEENON oferuje profesjonalne czyszczenie, poręczność, zwinność i możliwości zarządzania w chmurze.

Omawiając strategię rozwoju firmy podczas tego wydarzenia, Jim Huang, dyrektor generalny na region EMEA w KEENON Robotics, powiedział: „Od 2022 roku utworzyliśmy dwie spółki zależne na tym obszarze, oferujące regionalne usługi na kluczowych rynkach i nawiązujące miejscowe relacje biznesowe. Na przestrzeni ostatniego roku byliśmy świadkami niezwykłego wzrostu na rynku europejskim i bliskowschodnim, a także spotkaliśmy się z szerokim uznaniem ze strony partnerów. Niedawny raport IDC również zaznaczył sukcesy KEENON, podkreślając osiągnięcie 60,4% udziału w chińskim rynku gastronomicznym”.

Spoglądając w przyszłość, spółka KEENON Robotics jest zdeterminowana do dalszego rozwoju poprzez kultywowanie lokalnych rynków w regionie EMEA, rozwijanie innowacyjnych technologii, wspieranie stosunków partnerskich i wykorzystywanie inteligentnych technologii w celu poprawy obsługi rosnącej liczby klientów o zróżnicowanych potrzebach.

W celu uzyskania dalszych informacji i otrzymania informacji prasowych należy kontaktować się z [email protected].

KEENON Robotics

KEENON Robotics, międzynarodowy lider w dziedzinie komercyjnych robotów usługowych i innowacyjnych rozwiązań, znajduje się w czołówce rynku nowoczesnych robotów usługowych od 2010 roku, zapewniając obsługę różnych sektorów w ponad 60 krajach i regionach oraz 600 miastach na całym świecie. Firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie w dziedzinie robotyki i przetwarzania w chmurze. Korzystając z zaufania podmiotów gospodarczych na całym świecie, spółka dokłada wszelkich starań, aby tworzyć wartość, wspierać innowacje i przyczyniać się do rozwoju branży.

Źródło: Keenon Robotics

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment