imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Tak się traktuje Polskich Patriotów pod rządami pisu…

ai3

Strona główna &gt Polska &gt Tak się traktuje Polskich Patriotów pod rządami pisu… Tak się traktuje Polskich Patriotów pod rządami pisu… AdRo203 Polska

DAJCIE MI PATRIOTĘ, A ZNAJDZIE SIĘ PARAGRAF…

Trwa wyłuskiwanie patriotów i nękanie przez władze.

Jeszcze nikt w sądzie z policjantem nie wygrał. Przekonała się o tym Basia Poleszuk, która właśnie na cztery miesiące trafiła do białostockiego więzienia. Dlaczego ?

Basia to patriotka, którą los związał z „czerwoną” Hajnówką. Wraz z rodziną była organizatorem patriotycznych marszów. Czciła pamięć Żołnierzy Wyklętych, o czym świadczą choćby poświęcone im piękne grafiki. Liderka środowisk narodowych jest wciąż na celowniku władz i policji. Nie są jej obce 48-godzinne „dołki”, przeszukiwania w domu, legitymowanie… Pęcznieją policyjne kartoteki. Atakuje „Gazeta Wyrodna”. Teraz mają powód do radości, bo dziewczyna została skazana za rzekomą napaść na policjanta. Nie ukrywała się, jednak nieoznakowany samochód zatrzymał się, a funkcjonariusze poinformowali ją o poszukiwaniu listem gończym. Za niekaraną wcześniej Basią zatrzasnęła się więzienna brama. Powodów do radości nie brak „poszkodowanemu” policjantowi. Oprócz zasądzonych kar pozbawienia wolności uczestnicy zajść w Białowieży wpłacą na jego konto spore sumy: „… sąd na oskarżonych nałożył obowiązek wypłaty zadośćuczynienia pokrzywdzonym. Barbara P. musi wypłacić podrapanemu policjantowi tysiąc złotych, jej mama 300 zł. Daniel N. i Damian M. obrażanemu policjantowi muszą zapłacić po 500 zł. A Mateusz G. uderzonemu funkcjonariuszowi – 10 tys. zł.” W uzasadnieniu wyroku nie ma mowy o brutalności policji ani o użytych środkach… Cóż można dodać? Polska milczy. Co mają do powiedzenia Ziobro czy Jaki ? Nic. Bo już po wyborach. Brak politycznej interwencji czy komunikatu ze strony władzy, że sprawę monitoruje. A Basia wpisana do rejestru skazanych stała się kryminalistką ! Najbliższe święta Bożego Narodzenia spędzi w celi. Nie może zostać sama ! Potrzebna jej pomoc prawna i nasze zainteresowanie ! Młyny niesprawiedliwości pracują, a awantura o Basię trwa. Basiu, żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sama… Naród wystawi zdrajcom bolesny rachunek !

INKA – jedna z patriotycznych grafik
autorstwa Basi Poleszuk
Na sali sądowej

Za: http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2018/10/tak-sie-traktuje-polskich-patriotow-pod.html#more

Data publikacji: 29.10.2018

farsa patriotyzmukomedia sprawiedliwościPolska neokolonią syjonizmu
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment