imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Tajemnicze choroby dyplomatów związane z promieniowaniem elektromagnetycznym o częstotliwościach radiowych i mikrofalowych

a-4

Strona główna &gt Zdrowie &gt Tajemnicze choroby dyplomatów związane z promieniowaniem elektromagnetycznym o częstotliwościach radiowych i mikrofalowych Tajemnicze choroby dyplomatów związane z promieniowaniem elektromagnetycznym o częstotliwościach radiowych i mikrofalowych Jerzy Ulicki-Rek Zdrowie

Dr med. Beatrice Golomb, profesor na Wydziale Medycznym San Diego Uniwersytetu Kalifornijskiego, wystąpiła publicznie z informacją o objawach „tajemniczej choroby” dotykającej amerykańskich i kanadyjskich dyplomatów na Kubie i w Chinach, które pasują do znanych efektów impulsowego promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości radiowej i mikrofalowej (RF/MW).

Jej wnioski mogą jej zdaniem pomóc w leczeniu dyplomatów (i dotkniętych tą chorobą członków ich rodzin) oraz agencjom rządowym Stanów Zjednoczonych w ustaleniu dokładnej przyczyny tych dolegliwości. Prof. Golomb powiedziała wprost, że jej badania wskazują na większą populację osób dotkniętych podobnymi problemami zdrowotnymi.

„Przyjrzałam się temu, co wiadomo o pulsacyjnym RF/MW w odniesieniu do doświadczeń dyplomatów” – powiedziała. – „Wszystko pasuje. Specyfika zróżnicowanych dźwięków, jakie słyszeli dyplomaci podczas wyraźnie inicjujących epizodów, takich jak śpiew, dzwonienie i brzęczenie, jest zgodna ze znanymi właściwościami tak zwanego «słyszenia mikrofalowego), zwanego także efektem Freya. Objawy, które wystąpiły, pasują, w tym dominacja problemów ze snem, bóle głowy i problemy poznawcze, a także wyraźna przewaga objawów słuchowych. Nawet obiektywne doniesienia uzyskane poprzez obrazowanie mózgu pasują do tego, co zostało zgłoszone przez osoby poddane działaniu promieniowania RF/MW”.

Począwszy od roku 2016, personel ambasady USA w Hawanie na Kubie (a także kanadyjscy dyplomaci i członkowie ich rodzin) opisywali słyszenie dziwnych dźwięków, po czym wystąpiły u nich inne objawy, w tym szum w uszach, bóle głowy, utrata słuchu, zawroty głowy i zmęczenie.

W maju tego roku Departament Stanu poinformował, że pracownicy rządu USA w Guangzhou w Chinach również doświadczyli podobnych dźwięków i problemów zdrowotnych.

Uskarżający się dyplomaci i członkowie ich rodzin przebywający w obu tych miejscach zostali ze względów medycznych ewakuowani do Stanów Zjednoczonych w celu leczenia, jednak mimo wielokrotnych dochodzeń rządowych nie ogłoszono oficjalnego wyjaśnienia przyczyn ich dolegliwości.

Źródło: ScienceDaily.com

https://www.sciencedaily.com/releases/2018/08/180829115456.htm

Tłum. Nexus

Źródło polskie: https://killuminati.pl/tajemnicze-choroby-dyplomatow-zwiazane-z-promieniowaniem-elektromagnetycznym-o-czestotliwosciach-radiowych-i-mikrofalowych/


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment