imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

T-Mobile pędzi z nowymi ofertami 5G Bardziej. Dla milionów klientów

1_0.jpg


5G Bardziej pędzi w T-Mobile! Do dziś firma oddała do dyspozycji swoich klientów blisko 1500 stacji bazowych 5G Bardziej, a w najbliższych tygodniach udostępni ich łącznie ponad 2000. Teraz przyszedł czas na wprowadzenie ofert, które pozwolą milionom klientów korzystać z możliwości sieci nowej generacji. I oto są, oferty dostępne w każdym segmencie usług: od T-Mobile na kartę, przez oferty MIX, po abonamenty, w tym biznesowe.

Internet mobilny w „Najsieci” przekroczył magiczną barierę 1 Gb/s, do tej pory spotykaną w ofertach FTTH. Co to oznacza w praktyce? Doskonałą jakość streamingu, jeszcze łatwiejszy kontakt z bliskimi, rozrywkę na najlepszym poziomie i bez lagów oraz ogromny potencjał rozwoju dla biznesu. By móc w pełni cieszyć się możliwościami sieci 5G, potrzebne są również oferty, które sprostają tak zawrotnym prędkościom. W T-Mobile znajdziemy dokładnie to! Firma przygotowałą propozycje dla swoich klientów, by każdy miał szansę doświadczyć tego, co najlepsze.

Nielimitowane 5G Bardziej w prezencie nawet na 30 dni

W przypadku rozwijania dużych prędkości dobrym pomysłem jest jazda testowa – i na taką T-Mobile zaprasza swoich klientów. By wspólnie świętować start nowej sieci, daje klientom możliwość skorzystania z prezentu w postaci bezpłatnego dostępu do nielimitowanego internetu. Wystarczy do końca kwietnia aktywować tę usługą w aplikacji „Mój T-Mobile” w ramach programu Magenta Moments – od tego momentu nawet przez 30 dni do dyspozycji klientów będzie doskonałej jakości nielimitowany internet 5G Bardziej. Z tej możliwości korzystać mogą: klienci abonamentowi (z taryfą T), użytkownicy oferty T-Mobile na kartę (GO!) i MIX (Frii Mix) oraz klienci biznesowi (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet).

Testuj bez zobowiązań z eSIM

Innowacje to także wygoda i z tej T-Mobile absolutnie nie rezygnuje. Dla klientów indywidualnych, którzy chcieliby sprawdzić moc jej 5G Bardziej istnieje również możliwość zamówienia testowego eSIM, dzięki któremu bez wychodzenia z domu mogą otrzymać bezpłatny trzymiesięczny nielimitowany dostęp do sieci piątej generacji. Wystarczy tylko wejść na tę stronę i zamówić eSIM od T-Mobile!

Internet domowy pędzi w T-Mobile

Dzięki sieci 5G Bardziej już od 7 lutego T-Mobile zaoferuje klientom dostęp do internetu o szybkości nawet do 1 GB/s. To wszystko dzięki nowej odsłonie internetu domowego BEZ LIMITU z anteną zewnętrzną bez limitu gigabajtów i bez ograniczeń prędkości dla wszystkich tych, którzy są w zasięgu nowej sieci. A dla tych, którzy muszą jeszcze nieco poczekać na uruchomienie kolejnych magentowych stacji bazowych 5G Bardziej, firma też ma dobre wieści: przygotowała dla Was ofertę internetu domowego z prędkością do 300 Mb/s.

We wszystkich taryfach internetu domowego dostępna jest technologia 5G, a ceny taryf z routerem z anteną zewnętrzną, które pozwolą klientom korzystać z wysokich prędkości, zaczynają się już od 135 złotych miesięcznie. Klienci posiadający już abonament w T-Mobile zapłacą za nie mniej – dla nich ceny zaczynają się od 115 zł na miesięcznie.

Pędzi nowe 5G Bardziej dla klientów abonamentowych – rabat nawet na 2 lata!

Wszyscy klienci usług abonamentowych (z taryfą T) w T-Mobile mogą korzystać z sieci 5G Bardziej bez dodatkowych opłat. Dla obecnych jak i nowych abonentów sieci firma T-Mobile przygotowała również atrakcyjną, nielimitowaną ofertę, dzięki której możliwości 5G Bardziej będą na wyciągnięcie ręki.

I tak, dokupując lub przenosząc kilka abonamentów w pakiecie umów w opcji „M Nielimitowana”, klienci mogą otrzymać nawet 24 miesiące za darmo na jeden z abonamentów. Zasada jest prosta, im więcej podpisanych umów, tym więcej darmowych miesięcy na jeden z abonamentów. Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł miesięcznie nawet przez 24 miesiące.

Dodatkowo, osoby przenoszące przynajmniej jeden numer do T-Mobile, wybierając taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymają od nas 3 miesiące abonamentu za darmo.

Z kolei obecni klienci mobilnych usług głosowych, którzy mają już jedną z taryf nielimitowanych, dokupując kolejny abonament w opcjach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymują 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

Prepaid nabiera prędkości

Nie tylko użytkownicy ofert abonamentowych mogą doświadczyć niezwykłych prędkości – także klienci prepaid mogą liczyć na niesamowite przyspieszenie. Dostęp do 5G Bardziej zyskali bowiem użytkownicy aktualnych ofert przedpłaconych: klienci oferty na doładowania (T-Mobile MIX), klienci Red Bull MOBILE, a także klienci T-Mobile na kartę, korzystający z ofert GO! M, GO! M+UA oraz GO! L.

A co z pozostałymi klientami T-Mobile na kartę oraz klientami oferty Heyah na kartę? Dla nich też firma ma miłą niespodziankę. Od 1 lutego do 30 kwietnia także im automatycznie daje możliwość korzystania z 5G Bardziej!

Dla każdego… coś 5G kompatybilnego

Dla tych, którzy poszukują smartfona 5G na każdą kieszeń, dostępny jest szeroki wybór telefonów T Phone 5G (2023) w opcji z 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej (z etui i szkłem ochronnym na ekran) w cenie zaledwie 969 zł. Ten sam model wyposażony dodatkowo w słuchawki Bluetooth i ładowarkę można nabyć z kolei już za 1119 zł. Dla osób, którym zależy na telefonie z m.in. bardziej pojemną baterią, firma przygotowała model T Phone Pro 5G (2023) wyposażony w 6 GB pamięci podręcznej, 256 GB pamięci wewnętrznej i w zestawie z etui i szkłem oraz dodatkowo ładowarką i słuchawkami.

Ale na tym nie koniec. Firma T-Mobile przygotowała też ciekawe oferty na cenione modele marek Xiaomi oraz Samsung. I tak, klienci wybierając smartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256 GB, Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 12/512 GB lub Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256 GB w taryfach nielimitowanych, otrzymają w prezencie słuchawki Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition o wartości około 549 zł.

T-Mobile ma też coś dla fanów nowinek i topowych flagowców. Najnowsze modele Samsung Galaxy S24 z 8 GB pamięci podręcznej i 128 GB ROM dostępne są w cenie już od 3899 zł przy zakupie abonamentu M i 3599 zł w przypadku wariantu L. Model z tej samej serii czyli Galaxy S24+ w wariancie pamięciowym 12/256 GB kosztuje odpowiednio 4999 zł (opcja M) i 4699 zł (opcja L), a dla najbardziej wymagających dostępny jest także model Galaxy S24 Ultra w wariancie pamięciowym 12/256 GB. Koszt telefonu to odpowiednio 6399 zł i 6099 zł.

W T-Mobile również biznes przyspiesza z 5G Bardziej!

Sieć nowej generacji to także ogromne korzyści i jeszcze lepsze doświadczenia dla biznesu. Dlatego wszystkim klientom, którzy korzystają z oferty MagentaBIZNES z limitem prędkości, T-Mobile na 2 miesiące zdejmuje limity prędkości – tak, by lepiej mogli poczuć możliwości nowej sieci.

Więcej informacji o 5G Bardziej, w tym dostępnych promocjach, usługach i produktach klienci indywidualni mogą znaleźć na tej stronie, a klienci biznesowi tutaj.

Źródło informacji: T-Mobile

 


Source link

Leave a Comment