imalopolska

najnowsze wiadomości

Ciekawostki

Święta 2022. Co kupić na prezent mężowi? Najlepsze prezenty dla mężczyzny

000GFHNBS0M5SMPQ-C429.jpg


Uniwersalnym prezentem na Mikołajki dla mężczyzny jest drobny sprzęt elektroniczny. Bezprzewodowe słuchawki, powerbank, trymer z golarką czy smartwatch to przydatne gadżety, z których obdarowana osoba będzie korzystać na co dzień. 

Trafionym prezentem dla mężczyzny, który lubi nowinki technologiczne, może być też inteligentny portfel, kamera samochodowa, zaawansowany zestaw głośnomówiący, akcesoria do konsoli, smartfon lub tablet. Przed zakupem urządzenia warto dyskretnie zorientować się, czego twój partner potrzebuje lub zapytać wprost, jaki gadżet go ucieszy.

Jeśli zależy ci na bardziej spersonalizowanym prezencie mikołajkowym, w wyborze kieruj się zainteresowaniami i stylem życia partnera. W przypadku, gdy jest on miłośnikiem literatury, muzyki lub kina, zapoznaj się z zapowiedziami premier i podaruj mu najnowsze dzieło jego ulubionych twórców. Z pewnością ucieszy go również kolekcjonerska edycja filmów na DVD lub płyta winylowa. 

Z kolei zapalonego sportowca można obdarować karnetem na siłownię lub wykupić dla niego konsultację z trenerem personalnym. Warto rozejrzeć się też za smartbandem, czyli opaską monitorującą treningi oraz podstawowe parametry życiowe.

Zgodnie ze stereotypem mężczyźni lubią przemyślane i użyteczne prezenty, jednak tak naprawdę wielu z nich docenia wzruszające upominki od serca. Może być to własnoręcznie wykonana ramka na wspólne zdjęcie, szalik zrobiony na drutach, napisany samodzielnie wiersz czy spersonalizowana książka kucharska z przepisami na dania, które kojarzą ci się z obdarowaną osobą lub waszą relacją. 

Ciekawym pomysłem jest też pudełko z małymi liścikami, na których wymienisz powody, dla których kochasz i cenisz swojego partnera. To, co naprawdę liczy się w przygotowywaniu prezentów, to czas i zaangażowanie, jakie poświęcamy na sprawienie przyjemności drugiej osobie. Nawet jeśli będzie to coś drobnego, lecz osobistego i pięknie zapakowanego, na pewno przyniesie radość Twojemu partnerowi. 

Gdy nie masz czasu lub pomysłu na własnoręczny prezent mikołajkowy dla mężczyzny, możesz zastąpić to, czymś równie niebanalnym, czyli voucherem na przeżycia. W ostatnim czasie popularne stało się obdarowywanie bliskich kartami podarunkowymi na skoki ze spadochronem lub na bungee, nurkowanie w ciekawych lokalizacjach, loty balonem lub paralotnią, przejażdżki sportowymi autami czy czołgami, a nawet degustację wyrafinowanych alkoholi. 

Vouchery na wyjątkowe przeżycia i atrakcje pozwalają zaskoczyć partnera, a co więcej spełnić jedno z jego marzeń. Taki prezent na mikołajki zapewnia nowe doświadczenia oraz dawkę adrenaliny i intensywnych emocji. Karta podarunkowa to także idealny upominek dla mężczyzn, którzy mają stresującą pracę – w tym przypadku warto podarować im voucher na masaż albo relaksacyjną sesję floatingu.

W zależności od zainteresowań partnera można również wykupić dla niego udział w warsztatach z gotowania, jazdy konnej, tworzenia ceramiki lub improwizacji teatralnej. Udział w takim krótkim kursie to duża frajda i odskocznia od codzienności, a ponadto może okazać się początkiem nowego hobby. 

Alternatywą dla karty podarunkowej jest samodzielne zaplanowanie wspólnej wycieczki śladami bohaterów ulubionego filmu czy spaceru szlakiem modernistycznych budynków dla miłośnika architektury. Wystarczy opracować trasę, zadbać o kwestie organizacyjne i zaprosić partnera do tego sposobu wspólnego spędzania czasu. W planowaniu wycieczki możesz też skorzystać z oferty biura podróży. Aktywny weekend we dwoje pozwoli wam zbliżyć się i stworzyć wspomnienia na lata, co jest znacznie cenniejsze niż jakikolwiek materialny prezent. 


Source link

Leave a Comment