imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Światowa wirtualna konferencja światłowodów i przewodów 2021

image_0.jpg


Fot. PR Newswire/YOFC

Podczas tej konferencji YOFC, międzynarodowa firma zajmująca się komunikacją światłowodową, dołączy do swoich partnerów, wykorzystując możliwości rozwoju ery gigabitowej i obserwując kolejny etap wzrostu sektora technologii optycznych.

WUHAN, Chiny, 17 listopada 2021 r. /PRNewswire/ — Siódma edycja światowej wirtualnej konferencji światłowodów i przewodów, głównego wydarzenia w międzynarodowym sektorze światłowodowym i przewodowym, odbyła się za pośrednictwem internetu w dniach 16-18 listopada 2021 r. czasu pekińskiego, gromadząc licznych operatorów telekomunikacyjnych, producentów światłowodów i przewodów, jak również producentów wyższego i niższego szczebla w całym światowym łańcuchu przemysłowym. Firma Yangtze Optical Fibre and Cable Joint Stock Limited Company (zwana dalej „YOFC”, kod giełdowy: 601869.SH, 06869.HK), będąca wiodącym producentem preform światłowodowych, włókien optycznych i przewodów światłowodowych o ogólnoświatowym zasięgu, po raz kolejny wzięła udział w tym wydarzeniu wraz z wieloma znanymi międzynarodowymi producentami, takimi jak Corning Inc, Prysmian Group, OFS i Nokia Shanghai Bell. Podczas konferencji dyrektor wykonawczy i prezes YOFC, Zhuang Dan, wygłosił przemówienie inauguracyjne zatytułowane „Wykorzystanie możliwości rozwojowych ery gigabitowej i obserwowanie kolejnego etapu wzrostu przemysłu optycznego”.

„Służąc jako fundament gospodarki cyfrowej, która stała się motorem dla światowego wzrostu gospodarczego, najwyższej jakości sieci światłowodowe odgrywają coraz to istotniejszą rolę w łączeniu poszczególnych gałęzi przemysłu i pomagają budować inteligentne miasta. Jednocześnie pandemia Covid-19 stymuluje rosnące zapotrzebowanie na stacjonarne łącza szerokopasmowe na całym świecie. Sektor światłowodów i przewodów gwałtownie wchodzi w nową fazę wzrostu wraz z przejściem stacjonarnych sieci szerokopasmowych na gigabitowe sieci optyczne w całych Chinach – powiedział Zhuang Dan na konferencji. – W przyszłości, wraz ze stopniowym zmniejszaniem się nasilenia pandemii, międzynarodowy rynek odnotuje gwałtowny wzrost w zakresie masowych projektów szerokopasmowych. Oczekuje się, że w najbliższym okresie w sektorze wystąpi niedobór mocy produkcyjnych w wyniku połączenia restrukturyzacji przemysłowej spowodowanej pandemią, przyspieszonego wycofywania przestarzałych zakładów produkcyjnych oraz wzmocnienia reformy strukturalnej po stronie podaży. Obecnie pobudzany przez rosnące ceny, sektor ten przeżywa rozkwit. W połączeniu ze znacznie skróconym okresem przenoszenia innowacji w technologii do etapu zastosowania, otworzyły się nowe możliwości dla producentów światłowodów i przewodów, którzy dysponują kluczowymi technologiami”.

„W oparciu o filozofię korporacyjną skoncentrowaną na innowacyjności, budowaniu marki i jakości, YOFC jest na najlepszej drodze, aby wejść w erę gigabitów, wyznaczając kolejny etap rozwoju sektora światłowodów i przewodów. Co najważniejsze, firma skutecznie buduje kluczowe kompetencje poprzez niezależne innowacje. W tym celu spółka intensyfikuje działania rozwojowo-badawcze w zakresie technologii procesowej preform światłowodowych, włókien G.654.E o ultraniskiej tłumienności, włókien wielożyłowych, rozwiązań FTTR, produktów Gigabit optical interconnect oraz włókien specjalnych, jednocześnie rozszerzając zastosowanie własnych nowoczesnych rozwiązań w różnych branżach – dodał Zhuang. – Po drugie, YOFC wykorzystuje innowacje technologiczne do budowania przewagi swojej marki poprzez wzmocnienie działań zmierzających do stworzenia kompletnej rodziny włókien optycznych klasy premium w paśmie X. Jednocześnie firma tworzy produkty o doskonałej jakości, koncentrując się na dążeniu do perfekcji. Jest to możliwe dzięki przestrzeganiu standardów związanych z chińskimi, azjatyckimi i europejskimi nagrodami jakości oraz wypełnianiu nieustannego zaangażowania YOFC w jakość, obsługę i budowanie reputacji firmy. Ponadto przedsiębiorstwo planuje dalszą realizację swojej międzynarodowej strategii poprzez ciągłą rozbudowę globalnej sieci marketingowej oraz dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług klientom korzystającym z technologii 5G i F5G na całym świecie. Chcąc wykorzystać nowe możliwości, jakie stwarza międzynarodowy sektor optyczny, YOFC pozostaje oddana budowie całkowicie optycznej sieci neuronowej opartej na światłowodach do dowolnego miejsca, w tym komunikacji wszechoptycznej, centrów danych, obiektów wytwarzania energii, aplikacji przemysłowych, inteligentnych domów, tranzytu kolejowego i edukacji”.

We współpracy z CRU YOFC po raz pierwszy zorganizowała tę międzynarodową konferencję w Azji, przeprowadzając azjatycko-pacyficzną konferencję światłowodów i przewodów w Dolinie Optyki w Chinach w 2015 roku. Następnie w 2016 i 2017 roku wspólnie zorganizowano światową konferencję światłowodów i przewodów, zaś w latach 2018, 2019 i 2020 YOFC uczestniczyła w tym wydarzeniu jako sponsor Jade. Rok 2021 jest siódmym rokiem, w którym światowy koncern komunikacji optycznej jest głęboko zaangażowany w światową konferencję światłowodów i przewodów CRU, podczas której dyskutowano z międzynarodowymi gigantami na temat trendów rozwojowych branży, co w pełni demonstruje wysokie uznanie CRU dla wiodącej roli YOFC w światowym przemyśle światłowodowym i przewodowym.

YOFC została założona w Wuhan, w prowincji Hubei w maju 1988 roku. Jest technologicznie innowacyjnym przedsiębiorstwem i wiodącym światowym dostawcą, który specjalizuje się w projektowaniu i produkcji preform światłowodowych, włókien optycznych i przewodów światłowodowych, a także w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań i usług dla swoich klientów. YOFC specjalizuje się głównie w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju preform światłowodowych, włókien optycznych i przewodów światłowodowych, które są szeroko stosowane w przemyśle telekomunikacyjnym, niestandardowych modułów optycznych, specjalistycznych włókien optycznych, aktywnych przewodów optycznych, przewodów podmorskich, przewodów koncentrycznych RF i akcesoriów itp. YOFC dysponuje również pewnymi rozwiązaniami i usługami, takimi jak integracja systemów i projektowanie inżynierii komunikacyjnej. Dostarcza szereg różnych produktów i rozwiązań dla światowego przemysłu telekomunikacyjnego oraz innych gałęzi przemysłu, takich jak sektor użyteczności publicznej, transportu, ropy naftowej i chemii oraz medycyny. Spółka oferuje swoje produkty i usługi w ponad 70 krajach i regionach na całym świecie.

https://en.yofc.com/

Materiał zdjęciowy – https://mma.prnewswire.com/media/1689584/image.jpg

Źródło: YOFC

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment