imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

STWORZENIE SZCZEPIONKI JEST NIEMOŻLIWE. Odkryto sposób na zniszczenie koronawirusa w 25 sekund – Wolna Polska – Wiadomości

3d5dec3d37b01113064213419f4dded9


Światło ultrafioletowe ze specjalnych lamp skutecznie dezaktywuje SARS-CoV-2.

Naukowcy z Narodowego Laboratorium Chorób Zakaźnych (National Laboratory of Infectious Diseases – NIEDL) z Uniwersytetu Bostońskiego wraz z firmą Signify znaleźli sposób na wyeliminowanie zakażenia koronawirusem w ciągu 25 sekund – pisze strona iz.ru.

Specjaliści podczas eksperymentu naświetlili materiał skażony wirusem różnymi dawkami promieniowania ultrafioletowego z lamp. Okazało się, że przy dawce 5 megadżuli na centymetr kwadratowy rozprzestrzenianie się koronawirusa zmniejsza się o 99 procent w ciągu sześciu sekund. Pod działaniem dawki 22 megadżuli na centymetr kwadratowy wirus zostaje praktycznie zniszczony całkowicie w ciągu 25 sekund.

Wcześniej w czerwcu amerykańscy i chińscy naukowcy doszli do wniosku, że ludzie mogą nigdy nie wytworzyć przeciwciał przeciwko koronawirusowi, ponieważ w niektórych przypadkach te przeciwciała znikają po wyzdrowieniu pacjenta. Eksperci doszli do takiego wniosku, badając pojawienie się odporności u pracowników medycznych w Wuhan, które stało epicentrum koronawirusa.

Lekarze mieli bezpośredni kontakt z zarażonymi pacjentami we wczesnym stadium epidemii. Okazało się, że co najmniej jedna czwarta z 23 tysięcy badanych lekarzy mogła się  zarazić koronawirusem, jednak tylko 4 procent wytworzyło przeciwciała.

Dlatego, drodzy Bracia i Siostry, nie można stworzyć szczepionki przeciwko koronawirusowi! Przeciwciała przeciwko niemu w organizmach ludzi praktycznie nie są wytwarzane! Nie szczepcie się! Nie rujnujcie siebie i swoich dzieci!

Źródło:

ВАКЦИНА НЕВОЗМОЖНА… Обнаружен способ уничтожения коронавируса за 25 секунд

Ультрафиолетовое излучение специальных ламп эффективно инактивирует SARS-CoV-

https://3rm.info/main/80750-vakcina-nevozmozhna-obnaruzhen-sposob-unichtozhenija-koronavirusa-za-25-sekund.html

26.6.2020 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

26.6.2020 r.


Source link

Leave a Comment