imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

„Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii” – taki billboard zawiesiliśmy przed IKEĄ

axv

Strona główna > Polska > „Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii” – taki billboard zawiesiliśmy przed IKEĄ „Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii” – taki billboard zawiesiliśmy przed IKEĄ Work Buy Consume Die Polska 0

Billboard „Stop zwalnianiu ludzi za cytowanie Biblii” zawisł dzisiaj przed IKEĄ w Lublinie. Jest to reakcja na szykanowanie pracownika tej firmy, który cytował słowa Pisma Świętego o homoseksualistach.

Czy nadchodzą czasy, gdy za cytowanie Biblii będzie się szło do więzienia? Sprawa pana Tomasza – zwolnionego przez firmę IKEA za poglądy jest jasnym sygnałem, że ideologia LGBT nie ma nic wspólnego z tolerancją.

„Prawda jest taka, że to tylko jeden z objawów promowania ideologii LGBT, która uzurpuje sobie prawo do urabiania ludzi według swoich założeń. Nie możemy pozwolić, aby totalitaryzm – także ten tęczowy – znalazł swoje miejsce w naszej Ojczyźnie. Dlatego powiesiliśmy ten billboard” – mówi Krzysztof Kasprzak z naszej Fundacji.

Homoseksualiści i inni dewianci chcą nawet zmieniać Słowo Boże oraz naukę Kościoła w stosunku do nienaturalnych żądz seksualnych. Chcą, aby nienormalne zostało uznane za normalne. IKEA od lat promuje ruch LGBT i jak się okazuje – zmusza swoich pracowników do przyjmowania zadekretowanej ideologii.

Bilboard został zawieszony przez Fundację Życie i Rodzina, która ukazuje zagrożenia dla rodziny i życia nienarodzonych dzieci. Prowadzi aktywne działania prolife oraz akcje #StopDewiacji.

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców normalności w Polsce – nie pozwólmy, aby propaganda homoseksualna deprawowała młodzież. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o ideologii LGBT i bronić życia oraz rodziny.

https://www.zycierodzina.pl/#inwestuj

Za: https://www.zycierodzina.pl/stop-zwalnianiu-ludzi-za-cytowanie-biblii-taki-billboard-zawiesilismy-przed-ikea/

Work Buy Consume Die III RPIKEANWO żydowska Synagoga Szatanaprześladowanie Chrześcijanżydowska wojna z chrześcijaństwem
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment