imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Start serwisu “Kultura” w Wydarzeniach 24

3kigrh4ef5cmnn8bfk5fusctjs1xfvm7.jpgW najbliższy weekend 29 i 30 czerwca od 10:40 widzowie Wydarzeń 24 będą mogli zapoznać się z najnowszymi newsami filmowymi, telewizyjnymi, teatralnymi i muzycznymi, a to za sprawą magazynu “Kultura”. Informacje ze świata showbiznesu, recenzje z premier filmowych, relacje z czerwonych dywanów prezentować będą dziennikarze Wydarzeń 24 oraz Polsat News – Agnieszka Baran i Przemysław Kowalski.

“Kultura” będzie się pojawiać kilka razy w każdą sobotę i niedzielę począwszy od 10:40 w formie serwisów.

 

Będą to wejścia na żywo oraz materiały “setkowe”. Program będzie realizowany w rzeczywistości wirtualnej i urozmaicą go także publikacje i komentarze z social mediów.

Start nowego serwisu. “Kultura” w Wydarzeniach24: nowocześnie krótko ale wyczerpująco

– Zarówno Agnieszka Baran, jak i Przemysław Kowalski przygotowywali dotychczas materiały z wydarzeń kulturalnych dla Polsat News. Oboje świetnie się w tym odnajdują, są na bieżąco z najnowszymi trendami showbiznesowymi i kulturalnymi, dlatego gdy zaczęliśmy planować serwis kulturalny, byli oczywistymi kandydatami do prowadzenia programu – mówi Piotr Witwicki, dyr. Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

 

ZOBACZ: Rusza Polsat News Polityka – kanał informacyjny dostępny już od 10 stycznia

 

– Formuła “Kultury” jest podobna do tej, którą prezentujemy serwisy newsowe w Wydarzeniach 24, czyli nowocześnie, krótko, ale wyczerpująco – dodaje.

Czym są Wydarzenia 24?

Wydarzenia 24 – to istniejący niemal od trzech lat kanał informacyjny a od stycznia 2024 dostępny w ogólnopolskiej naziemnej telewizji cyfrowej. W ramówce Wydarzeń 24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.


red.
/ polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment