imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Stań ramię w ramię z Małopolską Kurator Oświaty w obronie dzieci!

a-68

Strona główna > Polska > Stań ramię w ramię z Małopolską Kurator Oświaty w obronie dzieci! Stań ramię w ramię z Małopolską Kurator Oświaty w obronie dzieci! Kasia Polska 4

Pani Barbra Nowak, wypełniając sumiennie obowiązki kuratora zatroskanego o bezpieczeństwo dzieci w placówkach edukacyjnych, słusznie zdemaskowała Standardy WHO, jako dokument pro-pedofilski, który ma zobligować nauczycieli do wprowadzania dzieci i młodzieży w czynności seksualne.

Komu zależy na tym, żeby dzieci już od najwcześniejszych lat życia były przyzwyczajane i wdrażane w przedszkolach i szkołach do podejmowania zachowań seksualnych? Komu zależy na tym, aby 4 letnie dzieci uczyły się masturbacji, a 12 letnie negocjowały uprawianie seksu?

Standardy Edukacji Seksualnej WHO mają otworzyć wrota polskich szkół aktywistom rewolucji seksualnej i oddać w ich ręce nasze dzieci. Nasze dzieci mają zostać nauczone, że tzw. prawa seksualne z aborcją na życzenie, gwarantują im swobodne podejmowanie kontaktów seksualnych od najmłodszych lat i nie powinny przejmować się zdaniem rodziców. Nasze dzieci mają być nakłaniane ponadto do:

  • kwestionowania płci własnej, kolegów i koleżanek
  • poddawania w wątpliwość różnic biologicznych między mężczyzną a kobietą
  • traktowania wszelkich praktyk seksualnych, bez względu na wiek i stan, począwszy od homoseksualizmu, jako tak samo właściwych i uprawnionych
  • przekonywania siebie i innych, że rodzina składająca się z mamy, taty i dzieci to przestarzały model życia, źródło dyskryminacji i przemocy.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=WcqUOydPj0I?feature=oembed&w=640&h=360]

Tak się już dzieje w szkołach publicznych na Zachodzie, gdzie prawa rodziców zostały w praktyce zlikwidowane.

Dyktatura globalnej sieci LGBTQI++ tak dalece ogłupiła i zniewoliła zachodnie społeczeństwa, że pod presją poprawności politycznej wprowadzono tam w życie ustawy antydyskryminacyjne, o równym traktowaniu i przeciwko „mowie nienawiści” i „homofobii”. Trwa szkalowanie, zastraszanie, i kneblowanie ust politykom, dziennikarzom, urzędnikom, naukowcom, duchownym i terapeutom, którzy odważą się sprzeciwić żądaniom agendy LGBTQI++. Za wypowiadanie własnego zdania spotykają się z różnymi sankcjami; mają wytaczane procesy sądowe, są wykluczani z publicznej debaty, zwalniani z pracy, nakładane są na nich wysokie grzywny, szczuje się ich mobbingiem telefonicznym i mailowym.

W Polsce zaczyna się dziać podobnie. Przypomnijmy chociażby sprawę drukarza z Łodzi, nauczycielki z Kielc, czy mistrzyni windsurfingu Zofii Klepackiej. Atak na te osoby, jak również na Barbrę Nowak ma posłużyć agendzie rewolucjonistów dla udowodnienia światu, że w Polsce sprawnie instalują swoją dyktaturę i wkrótce zdemontują prawa rodziców, a wraz z nimi kolejne wolności obywatelskie.

Domagam się, aby Barbra Nowak pozostała na stanowisku Kuratora Oświaty i aby nie naruszano jej dobrego imienia!

Domagam się od MEN oficjalnego stanowiska i konkretnych działań w sprawie ochrony szkół przed seksualną indoktrynacją!

Domagam się, aby minister Anna Zalewska zobligowała pozostałych kuratorów oświaty do podjęcia konkretnych działań uniemożliwiających grupom propagującym permisywizm seksualny zgodny z agendą LGBT prowadzenie pseudo- edukacji w szkołach i przedszkolach.

Te kroki są konieczne, gdyż w kolejnych miastach pojawiły się już zapowiedzi uchwalania podobnych deklaracji pisanych pod dyktando lobby LGBT.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Pani Barbarze Nowak za to, że jako urzędnik państwowy podniosła alarm o nadciagającym zagrożeniu i zwróciła uwagę obywateli na powagę tej sytuacji.

Podpisz się! Treść tej petycji trafi do: Prezydenta RP, Premiera RP, Minister Edukacji Narodowej, Rzecznika Praw Dziecka, Parlamentarnej Komisji Edukacji

Petycja dostępna na stronie:

http://chrondzieci.pl/

Kasia seksualizacja dzieci
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment