imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

“Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”, 5 czerwca, oglądaj

to8bsip86xkz8drojaedao44n14vuyoj.jpg


W programie m.in. polityczne komentarze po mobilizacji i zapowiedzianej ofensywie PiS, którą ogłosił Jarosław Kaczyński podczas wczorajszej konwencji pod Warszawą, a także o akceptacji polskiego KPO i wizycie szefowej KE Ursuli von der Leyen w Polsce. Transmisja “Śniadania Rymanowskiego w Polsat News i Interii” od 9:55.

W sobotę w podwarszawskich Markach odbyła się konwencja PiS, której głównym punktem było wystąpienie prezesa partii i wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego.

 

Zapowiedział on m.in. wsparcie dla osób, których może nie być stać na ogrzanie węglem domów. – Podjęliśmy decyzję, że zapewnimy ludziom, którzy opalają węglem swoje domy, a ten węgiel dzisiaj bardzo zdrożał, nawet do trzech tysięcy złotych za tonę, ceny na poziomie tej, która była jeszcze do niedawna – zadeklarował.

“Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”. Kto gościem?

Wśród zaproszony przez Bogdana Rymanowskiego gości są: Grzegorz Schetyna, Platforma Obywatelska, Paweł Kukiz (Kukiz’15), Krzysztof Bosak, Konfederacja, Piotr Zgorzelski, Polskie Stronictwo Ludowe, Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS, Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu, Nowa Lewica oraz Paweł Szrot z Kancelarii Prezydenta. 

 

ZOBACZ: Politycy opozycji krytycznie o konwencji PiS: reanimacja partyjnych struktur

 

Transmisja programu w Polsat News, polsatnews.pl i Interii.

 

Więcej odcinków dostępnych jest tutaj.

dk/Polsat News, Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment