imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Sineng Electric znalazł się w rankingu producentów falowników Tier 1 BloombergNEF

image_837311_21393128-1.jpg


WUXI, Chiny, 24 listopada 2024 r. /PRNewswire/ — Sineng Electric, czołowy światowy producent falowników fotowoltaicznych i układów magazynowania energii, znalazł się na liście najlepszych producentów falowników Tier 1 BloombergNEF w uznaniu za postęp technologiczny, stabilność działalności i nadzwyczajną konkurencyjność na rynku.

Zintegrowany system oceny BNEF to wieloaspektowy i rygorystyczny system oceny, którego kryterium głównym jest potencjał przyniesienia dużych zysków. Fakt, że marka Sineng znalazła się na tej liście, potwierdza jej mocną pozycję w branży. Ranking Tier 1 to najważniejszy wskaźnik referencyjny, dający potencjalnym inwestorom poszukującym rzetelnych partnerów dynamicznie rozwijającego się sektora energii odnawialnej wiarygodny punkt odniesienia.

Sineng, realizujący strategię opartą na innowacjach i koncentracji na potrzebach klienta, oferuje szeroką ofertę produktów i rozwiązań dostosowanych do zróżnicowanych wymagań klientów. Dotychczas firma dostarczyła falowniki PV o łącznej mocy przekraczającej 70GW i falowniki do magazynowania energii o łącznej mocy ponad 6GW. Produkty o jakości potwierdzonej w perspektywie długoterminowej cieszą się ogólnoświatową renomą, co dla klientów Sineng stanowi wartość dodaną.

Sineng zawdzięcza swój sukces koncentracji na badaniach i rozwoju oraz nieustannemu poszerzaniu zespołu wykwalifikowanych inżynierów. Duże inwestycje w badania i rozwój zaowocowały przełomowymi rozwiązaniami. Innowacyjne produkty, np. falownik strunowy 350kW, falownik centralny 4,4MW, centralny system konwersji energii (PCS) 2MW oraz strunowy PCS 200kW, gwarantują większą wydajność, wyjątkową niezawodność i najwyższe bezpieczeństwo.

Qiang Wu, prezes Sineng Electric, oświadczył:

„Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się na liście najlepszych producentów falowników PV znajdujących się w rankingu Tier 1. Jest to potwierdzenie naszej reputacji i światowego wpływu. Jesteśmy godnym zaufania, pionierskim przedsiębiorstwem zaangażowanym w szerzenie świadomości środowiskowej ekologicznej i nadal będziemy wprowadzać pozytywne zmiany”.

Sineng

Sineng Electric Co., Ltd. to czołowy na świecie dostawca szerokiej gamy produktów, m.in. falowników PV i układów magazynowania energii wykorzystywanych w przemyśle, obiektach handlowych i gospodarstwach domowych. Dzięki zaangażowaniu Sineng w innowacje technologiczne wspartym działalnością czterech ośrodków badań i rozwoju oraz trzech zakładów produkcyjnych i produkcją o wydajności rocznej sięgającej 40GW więcej osób może korzystać z niedrogich, niezawodnych i zrównoważonych źródeł energii.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2284786/image_837311_21393128.jpg 

Źródło: Sineng Electric

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment