imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Selekcjoner ogłosi powołania. Konferencja prasowa Czesława Michniewicza

eb16q62p3r46rf7uvnw7vb7nhftceeam.jpg


Podczas I Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki Czesław Michniewicz ogłosi szeroką kadrę reprezentacji Polski na mundial w Katarze. Selekcjoner zawęzi listę zawodników, którzy mogą pojechać na mistrzostwa do 46 nazwisk. Transmisja konferencji w Polsacie Sport News, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

We wczesne czwartkowe popołudnie opiekun polskiej reprezentacji może rozwiać niektóre z wątpliwości. Pytań zapewne nadal pozostanie wiele, ale piłkarze, którzy nie zostaną dzisiaj przez selekcjonera wymienieni, mogą zapomnieć o wyprawie do Kataru. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Wymarzona kadra Zbigniewa Bońka na mistrzostwa świata

 

Konferencja w Zakopanem to pierwszy etap selekcji przed najważniejszą imprezą tego roku. Ostateczną, 26-osobową kadrę, trener Michniewicz ma ogłosić 10 listopada. 

 

Czy czekają nas jakieś niespodzianki wśród powołanych? A może kogoś będzie można ogłosić mianem “wielkiego nieobecnego”?

 

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski na mundialu rywalizować będzie w grupie C. Rywalami Biało-Czerwonych będą reprezentacje Argentyny, Arabii Saudyjskiej oraz Meksyku. Pierwszy mecz z Meksykanami został zaplanowany na 22 listopada.

 

Transmisja konferencji w Polsacie Sport News, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl. Początek o godz. 14.00.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment