imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

„Sektor kosmiczny a współpraca z przedsiębiorcami” – zaproszenie na konferencję online

1_21.jpg


Fot. PAP – kadr z filmu

Czy polskie firmy mają szansę podbić przestrzeń kosmiczną? Jak sektor kosmiczny może przyczynić się do stworzenia nowego modelu rozwoju polskiej gospodarki opartej na wiedzy, innowacjach oraz postępie technologicznym? Jak przedsiębiorcy mogą efektywnie wykorzystać szanse, które stwarza Krajowy Program Kosmiczny?

Tym zagadnieniom poświęcona będzie konferencja online pt. „Sektor kosmiczny a współpraca z przedsiębiorcami” organizowana przez Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, która odbędzie się 14 października o godz. 11:00.

Konferencja jest kolejną odsłoną projektu „Idea Rozwoju Biznesu” – cyklu informacyjno-edukacyjnych wideokonferencji dotyczących pakietu rozwiązań przygotowanych przez rząd, wspierających przedsiębiorców w pokonywaniu trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej, spowodowanych pandemią.

Głównym partnerem wydarzenia jest Polska Agencja Kosmiczna, której misją jest wspieranie rozwoju polskiego przemysłu kosmicznego, wzrost innowacyjności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw z tego sektora oraz łączenie świata biznesu i nauki.

Zapraszamy do obejrzenia konferencji pod tym linkiem.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 


Source link

Leave a Comment