imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Salonik biznesowy PLL LOT Polonez na lotnisku Chopina w Warszawie zyska zupełnie nowe wnętrze

1_11.jpg


– W lipcu br. PLL LOT rozpoczną prace związane z renowacją i rozbudową saloniku biznesowego Polonez, zlokalizowanego w strefie Schengen na lotnisku Chopina w Warszawie.

– Oficjalne otwarcie zaplanowane jest w grudniu br.

– Salonik biznesowy Polonez zostanie m.in. powiększony o 150 m2 oraz zyska dodatkowe miejsca siedzące.

– Design nowych wnętrz saloniku został dopasowany do nowej identyfikacji marki, zapewniając gościom jeszcze więcej komfortu w oczekiwaniu na lot.

Polskie Linie Lotnicze LOT planują rozbudowę saloniku biznesowego Polonez, mieszczącego się w strefie Schengen na lotnisku Chopina w Warszawie. Prace remontowe rozpoczną się jeszcze w lipcu, a oficjalne otwarcie zaplanowane jest w grudniu br. W odnowionej wersji saloniku biznesowego Polonez, goście zyskają więcej przestrzeni i miejsca do relaksu przed podróżą, a wnętrza będą wpisywać się w identyfikację marki LOT, akcentując polską gościnność. Jest to kolejna inwestycja narodowego przewoźnika, po ogłoszonych w ubiegłym roku budowie saloniku biznesowego na lotnisku O’Hare w Chicago oraz modernizacji kabin samolotów typu Boeing 787 Dreamliner, która ma na celu podniesienie standardu i komfortu usług świadczonych pasażerom.

Nowy standard komfortu z PLL LOT

Już za kilka miesięcy salonik biznesowy Polonez powiększy swoją przestrzeń o dodatkowe 153 m2, zajmując tym samym łącznie ponad 860 m2. Dzięki nowej powierzchni zwiększy się także liczba miejsc siedzących. W rozbudowanej części pasażerowie będą mieć widok na tętniący życiem terminal, znajdujący się na poziomie poniżej. Ponadto, w ramach renowacji salonik zyska nowoczesny design, który połączy elegancję z funkcjonalnością. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie gości, oferując nowoczesne meble, w tym wygodne fotele i kanapy, dzięki którym pasażerowie będą mogli w pełni zrelaksować się przed podróżą.

„Nieustannie dążymy, aby doświadczenia pasażerów PLL LOT na każdym etapie podróży były wyjątkowe, dlatego cieszymy się, że możemy ogłosić przebudowę naszego LOT Business Lounge Polonez. Z badań satysfakcji wiemy, że pasażerowie bardzo dobrze oceniają salonik, szczególnie ceniąc naszą ofertę gastronomiczną. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w tzw. falach wylotowych salonik jest odwiedzany przez wielu podróżnych, dlatego też, w ramach modernizacji, wprowadzimy więcej przestrzeni oraz nowoczesnych udogodnień. Wierzę, że zmiany zapewnią jeszcze większy komfort, a także możliwość swobodnej pracy i odpoczynku. LOT Business Lounge Polonez to największy salonik na lotnisku Chopina będącym hubem LOT-u. Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci doświadczali słynnej lotowskiej gościnności właśnie tutaj, jeszcze przed wejściem na pokład. Nie możemy się doczekać, aby zaprosić ich do zupełnie odmienionego wnętrza” – mówi Izabela Leszczyńska, dyrektor Biura Rozwoju Produktu i Customer Experience PLL LOT.

Remont będzie realizowany etapami, co pozwoli na utrzymanie dostępu do wybranej części konsumpcyjnej. Business Lounge Polonez będzie otwarty niezmiennie 7 dni w tygodniu w godzinach 5:00 – 23:00. Oficjalne otwarcie po renowacji zaplanowane jest w grudniu br.

WIZUALIZACJE: link

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. to nowoczesny przewoźnik łączący Europę Środkową i Wschodnią ze światem. W ofercie LOT-u są bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do portów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Japonii i Korei Południowej. Polski przewoźnik konsekwentnie zwiększa częstotliwość i poprawia ofertę na tych kierunkach, wzmacniając tym samym swoją pozycję na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Połączenia dalekiego zasięgu obsługuje Boeingami 787 Dreamliner, jednymi z najnowocześniejszych szerokokadłubowych samolotów świata. Obecny na niebie od 1929 roku, polski przewoźnik jest 12 najstarszą linią lotniczą na świecie, będąc jedną z najbardziej międzynarodowych i rozpoznawalnych polskich marek.

Źródło informacji: PLL LOT


Source link

Leave a Comment