imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Ruszyła kampania promocyjna Pekao – bank podpowiada, jak mieć finansowo „z górki”

DOC.20220316.41932000.1.jpg


Fot. Pekao SA

Od wtorku Bank Pekao w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej zachęca klientów do sprawdzenia, o ile niższą ratę mogą płacić, jeśli przeniosą do Pekao swoje kredyty z innych banków. Podpowiada też, jak zaoszczędzić dzięki otwarciu Konta Przekorzystnego za 0 zł, które zapewnia m.in. bezpłatną kartę oraz bezpłatne korzystanie z bankomatów w Polsce

Jak ocenia Pekao, jego oferta pożyczki konsolidacyjnej jest aktualnie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Bank proponuje 0 proc. prowizji od kredytów i pożyczek spłacanych w innych bankach w kwocie od 10 tys. zł i 0 proc. prowizji od dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości do 25 proc. konsolidowanej kwoty.

„Konsolidacja kredytów daje szanse obniżenia kosztów spłacanych rat i otrzymania dodatkowych środków na bardzo atrakcyjnych warunkach z prowizją 0 proc. Warto sprawdzić, o ile mniej można płacić z naszą pożyczką konsolidacyjną. Klient może też otrzymać niższe oprocentowanie w porównaniu do tego, które ma teraz. Dzięki temu zarządzanie budżetem staje się prostsze” – powiedział, cytowany w informacji prasowej, Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A. „Warto więc rozważyć skorzystanie z pożyczki konsolidacyjnej Banku Pekao z prowizją 0 proc. i przekonać się, o ile łatwiej będzie nam planować wydatki” – dodał.

Bank wyjaśnił, że klienci mogą spłacić kredyty posiadane w innych bankach podczas wizyty w jego dowolnej placówce, a w przypadku klientów Pekao także kontaktując się z infolinią lub online – w „procesie pożyczki konsolidacyjnej na klik”. Uzupełnił, że wystarczy tam wypełnić kilka podstawowych informacji, a następnie z listy spłacanych kredytów wybrać te, które mają zostać przeniesione do Pekao oraz wpisać kwotę, jaką klient chciałby dodatkowo otrzymać na dowolny cel.

Równocześnie Bank Pekao zachęca do otwarcia Konta Przekorzystnego za 0 zł, co oznacza, że klient nie zapłaci zarówno za jego prowadzenie, jak również za obsługę wydanej do niego karty debetowej Mastercard oraz wypłaty gotówki dokonywane przy jej pomocy ze wszystkich bankomatów w Polsce przez cały okres kredytowania.

„Na obniżenie kosztów codziennego bankowania mogą liczyć zarówno nowi klienci, jak i klienci banku, którzy podpiszą umowę o pożyczkę konsolidacyjną. Osoby, które nie mają jeszcze konta w Banku Pekao mogą otworzyć je online na selfie w aplikacji PeoPay i skorzystać dodatkowo z aktualnych promocji za założenie konta” – napisano w komunikacie i wskazano, że więcej informacji można uzyskać na stronie www.pekao.com.pl/konto-osobiste.

Bank Pekao zaznaczył, że specjalna oferta pożyczki konsolidacyjnej i Konta Przekorzystnego dostępna jest do 31 maja 2022 r. dla nowych oraz obecnych klientów Banku Pekao we wszystkich oddziałach, a klienci, którzy mają konto w Banku Pekao i korzystają z bankowości elektronicznej Pekao24, mogą złożyć wniosek w Pekao24 lub na infolinii, a dokumenty kredytowe zaakceptować w Pekao24 lub aplikacji PeoPay.

Bank dodał, że informuje o promocji pożyczki konsolidacyjnej z Kontem Przekorzystnym w kampanii reklamowej w telewizji, internecie, mediach społecznościowych oraz za pośrednictwem kanałów elektronicznych, a także witryn swoich oddziałów w całej Polsce.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 


Source link

Leave a Comment