imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Rusza bezpłatne szkolenie nt. unijnej polityki spójności i funduszy UE

pap_20220918_2OQ-1.jpg


Weź udział w bezpłatnym szkoleniu „Fundusze europejskie na politykę spójności”, zalicz testy online i zdobądź prestiżowy certyfikat.

Polska Agencja Prasowa zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką unijnych funduszy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online.

Szkolenie realizowane jest w ramach grantu dofinansowanego przez Komisję Europejską. Kurs jest realizowany całkowicie w formule zdalnej i dotyczy unijnych instrumentów wyrównywania różnic rozwojowych regionów UE.

Łącznie szkolenie składa się z trzech wykładów wraz z testami sprawdzającymi udostępnionych online na stronie https://pap.ekursy.online

Tematyka wykładów:
 
1. Polityka spójności jako instrument wyrównywania różnic rozwojowych regionów UE
2. Podstawowe założenia funduszy europejskich w Polsce w perspektywie do 2027 r.
3. Fundusze europejskie dla samorządów w perspektywie 2021-2027

Aktualnie na platformie szkoleniowej aktywny jest pierwszy wykład. Kolejne materiały będą publikowane sukcesywnie do końca grudnia 2022 r. i będą dostępne online do końca sierpnia 2023 r.

Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie https://pap.ekursy.online/rejestracja

Uczestnicy, którzy wezmą udział szkoleniu oraz zaliczą komplet testów online otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. Do zaliczenia każdego testu wymagane jest uzyskanie co najmniej 50 proc. poprawnych odpowiedzi.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP


Source link

Leave a Comment