imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

„Rów w którym płynie mętna rzeka …”

a-2

Strona główna &gt Polska &gt „Rów w którym płynie mętna rzeka …” „Rów w którym płynie mętna rzeka …” a303 Polska

Będą walić do nas Hindusi, Uzbekowie oraz kilka innych narodowości z krajów azjatyckich.

Wiceminister od inwestycji i rozwoju Paweł Chorąży poleciał ze stanowiska bo powiedział prawdę o sprowadzaniu do Polski imigrantów. Będą walić do nas Hindusi, Uzbekowie oraz kilka innych narodowości z krajów azjatyckich.

A zaczęła się ta hucpa w Marrakeszu gdzie 2 maja odbyła się konferencja na temat migracji pod patronatem Komisji Europejskiej. W jej trakcie nagle nasz rząd zgodził się, że to Komisja ma rację i imigranci jednak są potrzebni i będą stymulować nasz wspaniały rozwój gospodarczy. Te 2,5 miliona Ukraińców to jednak za mało więc kolejne tysiące i tutaj uwaga… wraz z rodzinami są Polakom niezbędne!

Wiedzieliście o tym? Bo ja nie. Okazuje się, że to tajemnica. Co dziwne nawet tzw „opozycja totalna” totalnie oczywiście milczy.

Wszyscy „une” w ważnych a zwłaszcza porażających sprawach milczą…

Żeby było weselej to polski rząd jest tak gościnny, że włączy całe to imigracyjne towarzystwo i w program 500+ i w dopłaty do czynszów w jakże wspaniałym programie „Mieszkanie na start”.Ten program rusza od 2019 roku a dopłaty mogą trwać do 9 lat. Co tam – stać nas w końcu….

Prace trwają cały czas…

Jakby tego było mało okazuje się, że nasz rząd od m-cy pracuje nad liberalizacją prawa imigracyjnego i chce przedłużyć termin karty pobytu z 3 do 5 lat. Co ciekawe inne kraje UE wydają takie karty na rok.

Za co zapłacił wiceminister P. Chorąży? Miał pecha chłopina bo jego wypowiedź dostała się do netu.

Na spotkaniu zorganizowanym przez Klub Jagielloński wyraził się bowiem tak oto:

„Migrantami jest zbudowany dobrobyt tych państw, które osiągnęły największy sukces” – podkreślał. Chorąży podczas panelu dyskusyjnego stwierdził również, że przyjęcie do Polski pracowników z Azji lub Ukrainy będzie tańsze niż sprowadzenie do Ojczyzny repatriantów.”

Read more: www.pch24.pl/premier-zdymisjonowal-ministra–ktory-chcial-przyjmowac-imigrantow-z-azji,62876,i.html#ixzz5RBo2WgFZ

No i się wydało! Tak więc premier na znak sprzeciwu (tego, że się wydało oczywiście) wykopał Pawełka.

Ta dymisja Mateuszku nic nie da!! Dlaczego? Bo internet jeszcze na razie jest wolny i to co stanowiło tajemnicę dla ciemnego ludu już tajemnicą być przestało.

Tajny szczyt w Marrakeszu to jest draństwo! Porównywanie polityki naszego rządu do rządu Węgier to jest nadużycie bo Węgrzy tego nie łyknęli… Oni nie muszą teraz ukrywać kłamstwa.

Co na to nasi sejmowi wybrańcy narodu? Tylko Pawłowicz i Sobecka zwróciły się o wyjaśnienie ale… Mateuszek milczy!

Draństwem jest również nieinformowanie Polaków o galopującym zadłużeniu państwa. Tylko w pierwszym kwartale tego roku zadłużenie wzrosło o 27 miliardów złotych i osiąga już prawie bilion zł. Odsetki rosną jak szalone.

Dodatkowe zadłużenie na rzecz przyszłych emerytów, które to zabezpieczenia ze sprzedaży lub grabieży majątku narodowego poprzednie rządy roztrwoniły wynosi 5 bilionów i to mimo skoku na kasę OFE i kradzieży stamtąd 140 mld. zł.

Aby wyjść z tego obłędu każdy z nas ma ok 150 tysięcy do spłaty. Każdy… nawet dzieci…

Dlaczego o tym cisza? Karmienie nas propagandą, że mamy wzrost PKB i miliardy z VAT to jest mydlenie oczu kiedy mowa o bilionach!

Pytanie za 100 pkt. – u kogo zadłużone jest państwo polskie?

W internecie można znaleźć info, że około 30% jest w rękach zagranicznych „inwestorów” ale jest również że to 50%, widocznie tajemnicze koło się zwiększa lub zmniejsza.

W informacji sprzed 2 lat, tak to wygląda:

„Większość zobowiązań państwa polskiego znajduje się zatem w rękach zagranicznych. Na tym się jednak nie kończy. Definicja rezydenta, którą posługuje się Ministerstwo Finansów, nie wyjaśnia z jakiego kraju jest dany podmiot, a jedynie to, gdzie został zarejestrowany, bądź czy ma on swój oddział na terenie Polski. Z ustawy o prawie dewizowym możemy się dowiedzieć, że rezydentem jest np. każdy, kto posiada placówkę na terytorium naszego kraju, nawet jeśli to podmiot zagraniczny. Działa to oczywiście w obie strony – co z tego, kiedy polskiego kapitału za granicą jest jak na lekarstwo.”

Tak to się rozgrywa Najjaśniejszą Rzeczpospolitą w naszej „warszafce”

Jakże gorzko i prawdziwie brzmią tutaj słowa poety….

Rów w którym płynie mętna rzeka

nazywam Wisłą. Ciężko wyznać:

na taką miłość nas skazali

taką przebodli nas ojczyzną

„Prolog” – Zbigniew Herbert

Źródła:

https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5842-ujawniamy-tajny-szczyt-w-marrakeszu-polski-rzad-w-tajemnicy-podpisal-deklaracje-wspierajaca-imigracje-wegry-odmowily

https://innpoland.pl/144269,dlug-publiczny-polski-rekordowe-zadluzenie-polski-pkb-na-mieszkanca

independenttrader.pl/w-czyich-rekach-spoczywa-polski-dlug.html

Za: http://astra.neon24.pl/post/145538,row-w-ktorym-plynie-metna-rzeka


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment