imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Rosja. Fala porwała 20-latkę. Dramatyczne nagranie obiegło sieć

pmxvfpo2zg8u9975g44fsrsjh23c52go.jpg20-latka spacerowała z chłopakiem po plaży w Soczi, gdy nagle potężna fala wciągnęła ją w głąb morza. Mimo starań mężczyzny, a następnie policji, młodej kobiety wciąż nie odnaleziono. Podobny los spotkał 24-latka z okolic Soczi, który poszedł popływać podczas sztormu. Kąpiel okazała się tragiczna w skutkach.

Kanał informacyjny Sochi1.ru podał, że 16 czerwca na plaży na Rosyjskiej Riwierze, nad Morzem Czarnym doszło do tragedii. Dwa dni po incydencie w sieci opublikowano nagranie z momentu zdarzenia. Widać na nim, jak potężna fala zabiera młodą kobietę w głąb morza.

Soczi. Chodzili po plaży podczas sztormu. 20-latkę porwała fala

Kobieta wraz z mężczyzną spacerowali po brzegu wzburzonego morza. Woda sięgała im mniej więcej do kolan. W pewnym momencie potężna fala przewróciła parę. Mężczyźnie udało się jednak pozostać na brzegu, a kobieta została wciągnięta w głąb morza.

 

 

Partner kobiety próbował ją zlokalizować, jednak nie dał rady. Na miejsce ściągnięto policję, która rozpoczęła poszukiwania 20-latki, ale do tej pory nie udało się jej odnaleźć.  

 

ZOBACZ: Robiła zdjęcia podczas sztormu. Policjantkę porwała fala

Miejscowe media przypominają, że dzień wcześniej dla Soczi wydano alerty pogodowe. Mieszkańców ostrzegano przed silnymi burzami i wzmożonym wiatrem.

Dwie tragedie jednego dnia. 24-latek zbagatelizował ostrzeżenia

To jednak niejedyna tragedia do jakiej doszło w ostatnim czasie w tym regionie. Tego samego dnia podczas sztormu we wsi niedaleko Soczi zaginął 24-letni mieszkaniec Krasnojarska. Mężczyzna poszedł popływać mimo wydanych wcześniej ostrzeżeń.

Dopiero w środę świadkowie zauważyli ciało mężczyzny na plaży i wezwali służby ratunkowe. Zwłoki przekazano organom ścigania.

Sztormy na Morzu Czarnym. 20-latka robiła sobie zdjęcia. Porwała ją fala

Szalejące burze na Morzu Czarnym powodują coraz więcej wypadków. Również w Odessie morze zabrało młodą kobietę, która podczas sztormu weszła na molo zrobić sobie zdjęcia. W poniedziałek w mediach społecznościowych opublikowano film, który pokazuje jak potężna fala przewraca kobietę, a następnie zabiera ją w głąb morza.

 

ZOBACZ: Tragiczna śmierć na Teneryfie. Potężna fala zmyła fotografa z brzegu

Kobieta szybko zniknęła z pola widzenia, podzielając los innej 20-latki, która kilka dni wcześniej przebywając na urlopie w Odessie, poszła zrobić sobie zdjęcia na tle szalejącego morza. Niestety żywioł okazał się zbyt silny i porwał ją w głąb morza.

Policja zaapelowała wówczas o ostrożność. Wciąż jednak zdarzają się osoby, które podejmują ryzyko mimo wydawanych ostrzeżeń.  

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment