Roland Garros: Zieliński/Nys – Brkic/Cacic. Relacja i wynik na żywo

We wtorek w pierwszej rundzie French Open Jan Zieliński i Hugo Nys zagrają z parą Tomislav Brkic/Nikola Cacic. Która dwójka tenisistów awansuje dalej? Relacja na żywo z meczu Zieliński/Nys – Brkic/Cacic na Polsatsport.pl.

Para Zieliński-Nys ma za sobą już sześć turniejów w tym roku. Zieliński i Nys zdołali wygrać jeden i dwa razy dojść do finału. Polak wraz z reprezentantem Monako wygrali turniej Challenger w Roseto Degli Abruzzi, tracąc zaledwie jednego seta. Później zagrali na turnieju w hiszpańskiej Marbelli, w którym przegrali dopiero w finale. Do finału para Zieliński/Nys doszła też w Bordeaux. Tam Zieliński wraz z Nysem przegrali w dwóch setach.

Brkic i Cacic grają razem od prawie roku, ale nie byli w stanie w tym czasie wygrać żadnego turnieju. Ich dwa ostatnie turnieje to ATP w Madrycie, w którym odpadli w ćwierćfinale oraz ATP w Rzymie, gdzie odpadli już w pierwszej rundzie.

Relacja na żywo z meczu Zieliński/Nys – Brkic/Cacic na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 12:30.