imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Relativity ogłasza strategiczną inwestycję ze strony funduszu Silver Lake

1_39.jpg


Nowe partnerstwo wspiera rozwój oferty w chmurze.

CHICAGO, 19 Marca, 2021 /PRNewswire/ – Relativity, ogłosiło dzisiaj podpisanie ostatecznego porozumienia w sprawie strategicznej inwestycji w rozwój firmy z funduszem Silver Lake, światowym liderem w dziedzinie inwestycji technologicznych. Inwestycja podkreśla imponującą pozycję Relativity na rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw i misję Relativity, którą jest wspieranie klientów w organizacji danych, odkrywaniu prawdy i działaniu na jej podstawie.

Relativity jest liderem w branży e-discovery, z ponad 300000 użytkowników w 49 krajach, zarządzającymi ponad 145 miliardami plików i 42 petabajtami danych. Baza klientów Relativity ma kluczowe znaczenie dla rozwoju firmy i jest siłą napędową we wdrożeniu branży do chmury. W ciągu ostatnich 12 miesięcy liczba klientów i ilość zarządzanych przez nich danych wzrosła ponad dwukrotnie dla produktu RelativityOne, działającego w chmurze. Rozwój Relativity jest również wynikiem globalnej ekspansji klientów, którzy rozwiązują najbardziej skomplikowane problemy związane z niestrukturalnymi danymi. RelativityOne jest obecnie dostępny w dziewięciu globalnych regionach, a w 2021 dostępny będzie w kolejnych czterech.

Strategiczne partnerstwo z funduszem Silver Lake zostało zawarte, aby wesprzeć Relativity w przyśpieszeniu wzrostu, innowacji i zróżnicowania technologicznego. Ponadto, pozwoli firmie przeznaczyć jeszcze więcej zasobów na platformę nadzoru komunikacji opartą na sztucznej inteligencji, Relativity Trace. Relativity Trace jest wykorzystywana przez zespoły ds. zgodności w największych globalnych instytucjach finansowych i korporacjach do proaktywnego wykrywania wykroczeń regulacyjnych, takich jak wykorzystywanie informacji poufnych w obrocie papierami wartościowymi, zmowy i inne zachowania niezgodne z przepisami, w celu ochrony przed stratami finansowymi i utratą reputacji. Partnerstwo będzie również wspierać trwający globalny rozwój i wzmocni ostatnie duże inwestycje w technologie chmurowe w regionach EMEA i APAC. W ramach transakcji, ICONIQ Growth pozostanie kluczowym inwestorem. Przedstawiciele Silver Lake dołączą również do Rady Nadzorczej firmy.

„Silver Lake jest jednym z najbardziej szanowanych inwestorów branży technologicznej, a ich inwestycja w Relativity świadczy o zaufaniu do naszego zaangażowania w dostarczanie najlepszych w swojej klasie technologii w sektorach, które obsługujemy – powiedział Mike Gamson, CEO Relativity. – Mamy zaszczyt przywitać Silver Lake jako naszego nowego partnera i cieszymy się z ich dołączenia do Rady Nadzorczej firmy. To partnerstwo zapewni nam możliwość dalszego budowania silnych fundamentów z naszą dynamiczną globalną społecznością użytkowników, klientów i partnerów, realizując nasza misję i napędzając rozwój branży”.

„Relativity jest nie tylko zdecydowanym liderem w dziedzinie oprogramowania dla sektora prawnego, ale także coraz bardziej strategiczną firmą w dziedzinie technologii dla przedsiębiorstw, ponieważ mnożące się dane w wielu formatach, zarówno w siedzibie klienta jak i w chmurze, muszą być gromadzone i analizowane dla szerokiego zakresu potrzeb związanych z zapewnieniem zgodności – powiedział Joe Osnoss, dyrektor zarządzający Silver Lake. – Dzięki tej inwestycji zwiększymy potencjał wzrostu Relativity we współpracy z utalentowanym zarządem i pracownikami, oraz założycielem Andrew Sieją i naszymi partnerami z ICONIQ Growth”.

Strategiczne partnerstwo Silver Lake z Relativity ma również pomóc firmie w rozwoju oferty dla sektora prawnego, w ramach której 198 z 200 największych firm prawniczych w Stanach Zjednoczonych (Am Law 200) korzysta z oprogramowania Relativity, a 168 korzysta z oprogramowania RelativityOne. Ponadto, partnerstwo ma na celu przyspieszenie rozwoju oferty dla globalnej sieci dostawców usług oraz klientów korporacyjnych i rządowych, którzy za pomocą technologii Relativity rozwiązują coraz więcej nowych i skomplikowanych zagadnień. Korporacje wykorzystują RelativityOne do wewnętrznych dochodzeń, wniosków o dostęp do danych, wezwań stron trzecich, reagowania na incydenty i wielu innych zastosowań związanych z danymi niestrukturalnymi. Dodatkowo, Relativity niedawno uruchomiło RelativityOne Government, autoryzowany przez FedRAMP produkt oparty na chmurze dedykowany klientom rządowym, który wspiera rosnące potrzeby związane z procesami sądowymi i wnioskami Ustawy o Wolności Informacji.

Qatalyst Partners pełnił rolę doradcy finansowego Relativity. Reed Smith LLP pełnił rolę doradcy prawnego Relativity. Simpson Thacher & Bartlett LLP pełnił rolę doradcy prawnego Silver Lake.

Relativity

Relativity tworzy oprogramowanie, które pomaga użytkownikom organizować dane, odkrywać prawdę i działać na jej podstawie. Platforma SaaS RelativityOne zarządza dużymi ilościami danych i szybko identyfikuje kluczowe kwestie podczas procesów sądowych i wewnętrznych dochodzeń. Relativity Trace, platforma do nadzoru komunikacji wykorzystująca sztuczną inteligencję, proaktywnie wykrywa naruszenia przepisów, takie jak wykorzystywanie informacji poufnych w obrocie papierami wartościowymi, zmowy i inne zachowania niezgodne z przepisami. Relativity ma ponad 300000 użytkowników w 49 krajach, obsługuje tysiące organizacji na całym świecie, głównie w sektorze prawnym, usług finansowych i rządowym, w tym Departament Sprawiedliwości USA i 198 firm z Am Law 200. Polskie biuro Relativity zostało otwarte w Krakowie w 2015 roku. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Relativity pod adresem [email protected] lub wizytę na stronie http://www.relativity.com

Silver Lake

Silver Lake jest globalną firmą inwestycyjną działającą w branży technologicznej, posiadającą ponad 79 miliardów dolarów w łącznych aktywach zarządzanych i zaangażowanym kapitale oraz zespół profesjonalistów w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Portfel spółek Silver Lake generuje łącznie ponad 190 miliardów dolarów przychodów rocznie i zatrudnia ponad 441,000 osób na całym świecie. Więcej informacji na temat firmy Silver Lake i jej portfela inwestycyjnego można znaleźć na stronie www.silverlake.com.

ICONIC Growth

ICONIQ Growth współpracuje z wyjątkowymi przedsiębiorcami i liderami, którzy napędzają globalny rozwój i zmiany. Inspirują nas wizjonerzy, którzy definiują przyszłość swoich branż poprzez budowę kultury firmy, która przetrwa. Nasza unikalna platforma inwestycyjna wykorzystuje siłę ICONIQ Capital, tętniącego życiem ekosystemu założycieli, pionierów i liderów biznesu, w celu dostarczenia wymiernej wartości i wzmocnienia sukcesu naszych spółek portfelowych od wczesnej fazy wzrostu do IPO i jeszcze dalej. Do grona innowatorów ICONIQ Growth należą między innymi: Adyen, AirBnB, Alibaba, Alteryx, Automattic, BambooHR, Braze, Chime, Collibra, Coupa, Datadog, Docusign, Gitlab, Marqeta, Miro, Procore, Red Ventures, Relativity, ServiceTitan, Snowflake, Sprinklr, Truckstop, Uber, Wolt i Zoom. Więcej informacji oraz pełną listę spółek portfelowych można znaleźć na stronie iconiqgrowth.com.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/445801/Relativity_Logo.jpg

Źródło: Relativity

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment