imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Radio Maryja wspiera aborcję promiennikową

Strona główna > Zdrowie > Radio Maryja wspiera aborcję promiennikową Radio Maryja wspiera aborcję promiennikową Work Buy Consume Die Zdrowie 0

Nowoczesne telefony z 5G mogą służyć jako ‚tabletka dzień po’ To ma być prawdziwa rewolucja w mordowaniu dzieci nienarodzonych i depopulacji Polaków oraz jedna z ukrytych funkcji technologii 5G, o których sieć medialna Rydzyka milczy !!!

Aborcja promiennikowa to metoda, zabijania nienarodzonego dziecka za pomocą promieniowania. Bardzo skutecznie można ją stosować przy pomocy wiązek śledzących, jakie mają być wykorzystywane w technologii 5G. Wystarczy na kobietę w stanie błogosławionym nakierować taką wiązkę i napromieniowywać nienarodzone dziecko przez kilka nocy. Efekt może być tylko jeden.


Technologia 5G może skutecznie ubezpładniać, o czym Radio Maryja nie informuje społeczeństwa.

Technologia promiennikowa jest technologią czysto wojskową.
Ta sama antena może służyć do przesyłu informacji i do skrytego zabijania. Wystarczy zwiększyć moc promiennika, a fale mikrofalowe zdemolują organizm żywy, dokładnie tak samo, jak dzieje się to w kuchence mikrofalowej.

Oczywiście są nowoczesne i przyjazne nienarodzonym dzieciom technologie przesyłu danych, np. poprzez światłowód – ale o takiej alternatywie – Rydzyk przestał mówić, ze względu na kasę jaka płynie dla jego sekty od Kaczyńskiego.

Aby wywołać poronienie wystarczy kupić telefon z tą śmiercionośną technologią 5G i przymocować go do brzucha młodej matki. Rozwijający się w jej łonie płód zostanie poddany napromieniowaniu, a następnie zostanie wywołane tzw. ‚samoistne’ poronienie. Bez śladów jakiejkolwiek interwencji z zewnątrz.

” – Mam kupić telefon z 5G i przyłożyć?
– To pewne?
– Tak, to najnowsza metoda na aborcię promowana przez Ministra Zdrowia i pana Rydzyka „

100x podwyższenie normy na promieniowanie przez Ministra Zdrowia, przy całkowitym braku reakcji ze strony Rydzyka, środowiska Radia Maryja, ‚antyaborcjonistów’, w tym Kai Godek świadczy dobitnie, że problem zabijania dzieci nienarodzonych jest dla tych ludzi problemem fikcyjnym, mającym jedynie na celu antagonizowanie społeczeństwa i budowanie karier politycznych, a zdrowie matek i dzieci w ich łonach, jest całkowicie nieistotne.

Każdy widzi, że media Rydzyka nie są mediami katolickimi, tylko są tubą propagandową syjonistycznej organizacji działającej w oparciu o terroryzm polityczny jaką jest niewątpliwie PiS – struktura której podwaliny stworzył Jakub Berman.

Podniesienie przez Ministra Zdrowia z PiS 100x normy promieniowania jest niegodziwym eksperymentem medycznym w stylu faszystowskiego ‚anioła śmierci’ – doktora Mengele.

Dziś Morawiecki i Rydzyk wychodzą z propozycją takiego eksperymentu na całym Narodzie, pomimo jednoznacznego stanowiska polskich lekarzy, że promieniowanie okalecza, wywołuje choroby i zabija.

Wprowadzanie w błąd społeczeństwa przez Radio Maryja, Nasz Dziennik i tv Trwam co do braku szkodliwości zabójczej technologii promiennikowej 5G, na nienarodzone dzieci jest jawnym działaniem na rzecz aborcjonalistów.

Taka dezinformacja i całkowity brak reakcji ze strony Episkopatu jest bezsprzecznie dowodzi, jak hierarchia KK w Polsce została zinfiltrowana przez masonerię i służby wywiadowcze.

katolicki teolog i polski polityk Sławomir Dul

więcej informacji można uzyskać na naszej grupie

„5G Niech maszty runą”

www.facebook.com/groups/1228900647297447/

zapraszamy na najbliższe spotkanie

‚Pastorałki zamiast 5g’ do Lipska w dniu 25-go stycznia.

Proszę porównać ten artykuł z propagandą Rydzyka

www.radiomaryja.pl/informacje/polska-przygotowuje-sie-do-wprowadzenia-sieci-5g/

Za: http://aktywoscjedno.neon24.pl/post/152458,radio-maryja-wspiera-aborcje-promiennikowa

6.01.2020

Work Buy Consume Die aborcja promiennikowaradio maryja
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment