imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Przyszłoroczna edycja turniejów WTA i ATP w Indian Wells przełożona

hh2f7ncur5etaxe9t3xh69egauwnkaob.jpg


Przyszłoroczna edycja turniejów tenisowych WTA i ATP w Indian Wells nie odbędzie się w pierwotnie planowanym terminie.

Przyszłoroczna edycja turniejów tenisowych WTA i ATP w Indian Wells nie odbędzie się w pierwotnie planowanym terminie – poinformowali organizatorzy. Początkowo zakładano, że zawody odbędą się w dniach 8-21 marca, ale przełożono je w związku z pandemią Covid-19.

O tym, że prestiżowe imprezy w Kalifornii nie odbędą się w marcu, nieoficjalnie mówiono w środowisku tenisowym już wcześniej. We wtorek organizatorzy oficjalnie to ogłosili.

 

“Aktywnie współpracujemy z WTA i ATP oraz z tytularnym sponsorem BNP Paribas, by potwierdzić termin w późniejszej części roku i utrzymać turnieje. Szczegóły zostaną podane w niedalekiej przyszłości, gdy plany zostaną sfinalizowane” – zaznaczono w komunikacie.

 

Tegoroczne edycje zmagań w Indian Wells z powodu pandemii zostały odwołane.

 

ZOBACZ TAKŻE: Roger Federer wycofał się z Australian Open

 

WTA i ATP jakiś czas temu podały terminarze na niespełna pierwsze dwa miesiące nowego sezonu. Męska organizacja we wtorek opublikowała listę turniejów na kolejne kilka tygodni. Poprzedni zestaw kończył się wielkoszlemowym Australian Open, który po przesunięciu o trzy tygodnie zakończy się 21 lutego.

 

Dzień wcześniej rozpocząć się ma impreza w argentyńskiej Cordobie, a 21 lutego w Montpellier. Od 27 lutego ruszyć mają zmagania w Rotterdamie i Buenos Aires, a od 6 marca w Dausze i Santiago. W Marsylii rywalizacja rozpocznie się 7 marca, a sześć dni później w Acapulco i Dubaju. Prestiżowy turniej rangi Masters1000 w Miami zacznie się zaś 22 marca.

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment