imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Przymusowe szczepienia w Kalifornii naruszają Kodeks Norymberski zakazujący eksperymentów medycznych na ludziach

a-78-1200x630

Strona główna &gt Zdrowie &gt Przymusowe szczepienia w Kalifornii naruszają Kodeks Norymberski zakazujący eksperymentów medycznych na ludziach Przymusowe szczepienia w Kalifornii naruszają Kodeks Norymberski zakazujący eksperymentów medycznych na ludziach a303 Zdrowie

Dlaczego „postępowcy” są nowymi NAZISTAMI

(Natural News) W czasie kiedy płoną kalifornijskie lasy, można się zastanawiać, czy biurokraci w Kalifornii w ogóle dbają o dzieci. Gdyby tak było, nie wymuszaliby na dzieciach niebezpiecznych, śmiercionośnych szczepień, co stanowiło całkowite naruszenie Kodeksu Norymberskiego, stworzonego w celu powstrzymania nazistowskiej praktyki wykorzystywania ludzi w okrutnych eksperymentach medycznych.

Roger Landry z TheLibertyBeacon.com wyjaśnia tę prawdziwą historię. Cały artykuł tutaj: See the full article here.

Przymusowe szczepienia w Kalifornii naruszają Kodeks Norymberski

Roger Landry

Wśród naukowców pojawiają się obawy, że niedawne wdrożenie SB277 wprowadzające obowiązkowe prawo szczepień w Kalifornii dla mężczyzn, kobiet i dzieci jest mrożącym krokiem w stronę powszechnych obowiązkowych szczepień.

W połączeniu z faktem, że rządy i wielonarodowe firmy farmaceutyczne są ścigane i skazywane [prosecuted and convicted] na podstawie źle przetestowanych i zaaplikowanych szczepionek, to sugeruje, że nadchodzi kryzys.

Działacze anty-szczepionkowi powołują się na Procesy Norymberskie po II wojnie światowej, w których nazistowskich lekarzy skazywano za wymuszane eksperymenty na ludziach. Są obawy, że pozornie wcześniej życzliwe rządy teraz uciekają się do wmuszania leku w ciała niechętnych mas i ich dzieci bez ich zgody.

Trochę niedawnej historii…

Poniżej krótkie video omawiające kwestie etyczne podnoszone przez wielu zaniepokojonych rodziców podczas debat prowadzących do wdrożenia SB277 w Kalifornii. W centrum uwagi znajdują się obawy tych wykształconych rodziców, którzy byli bardzo świadomi możliwości uszkodzenia przez szczepionki, chcących wiedzieć, kto decyduje, czy (możliwe) korzyści przeważają nad (znanym) ryzykiem.

Udowodniono naukowo, że szczepionki mają skutki uboczne od łagodnych po katastrofalne. Mogą to być: łagodna wysypka, osłabiony układ odpornościowy, bezpłodność, zaburzenia funkcji poznawczych (uszkodzenie mózgu), paraliż, rak, do … śmierci i wielu innych „sprawdzonych” problemów, o których tutaj nie wspomniano.

Personel medyczny ciągle nam każe wierzyć, że szansa uszkodzenia szczepionkowego jest „mniejsza niż 1 na 1.000.000”, a dane statystyczne wielokrotnie pokazują, że to jest całkowicie błędna i ogromnie zaniżona liczba, z faktycznym występowaniem szkód spowodowanych przez szczepionki, które są dużo, dużo wyższe, a faktycznie… bardzo powszechne.

Nawet jeśli zgłoszone przypadki znacznie przekraczają ten zabawny cytat przytoczony powyżej, musimy wziąć pod uwagę też to, że sama CDC twierdzi, że tylko 1 – 10% incydentów szkodliwych szczepionek w ogóle się zgłasza, czyniąc prawdopodobną liczbę dużo większą niż to o czym uświadamia nas CDC albo system zgłaszania niepożądanych skutków szczepionek (VAERS). Krajowe Centrum informacji o Szczepionkach (NVIC) twierdzi, że proponowane zmiany ograniczają zgłaszanie reakcji na szczepionki, czyniąc te incydenty o szkodliwych szczepionkach jeszcze trudniejszymi do prześledzenia czy zliczenia (celowo).

Teraz zastanówmy się nad tym, że sąd ds. szczepień (VICP) w tym kraju wypłacił już ponad $3 MILIARDY w odszkodowaniach, a to tylko niewielki procent potencjalnych wnioskodawców, których zeznania faktycznie wysłuchano, i mogą udowodnić szkodę ( znaną) stronniczemu systemowi domniemanej sprawiedliwości.

Więc jak rzadkie szkody po-szczepionkowe mogą naprawdę być…???

VAERS rocznie zgłasza średnio 30.000 raportów, i znowu CDC mówi tylko o 10% faktycznie zgłoszonych… Tak, policz (300.000)! Nie wszystkie one zagrażają życiu, niszczą je czy okradają (30.000-60.000 rocznie), to nadal jest to ogromna liczba, i przekracza „1 na 1.000.000”. To byłoby równe mniej niż 320 przypadków niepożądanych skutków w całym kraju jeśli KAŻDY w kraju zostanie zaszczepiony (ok. 320 mln ludzi) w roku kalendarzowym… Ale faktem jest, że tylko około 25% populacji szczepi się każdego roku (wszystkie szczepionki razem), co daje faktycznie około 80 przypadków uszkodzeń po-szczepiennych… jeśli ci lekarze mają rację (KŁAMSTWO)!

Posłużmy się powyższymi liczbami i wyliczmy prawdopodobne szkody z 10% zgłoszonymi tylko w ostatniej dekadzie…300.000 x 10 – 3.000.000, i jeśli użyjemy 1% zgłoszonych… 30.000.000! Teraz spróbujmy wyobrazić sobie szkody dla amerykańskiego społeczeństwa, albo całej zaszczepionej globalnej ludzkości w ostatnim stuleciu ciągle rosnącego szerzenia się szczepień, i zrozumiemy, że szczepionki mogą odpowiadać za większą liczbę zgonów i ludzkiego cierpienia niż JAKAKOLWIEK czy może WSZYSTKIE wojny w dziejach ludzkości.

Można łatwo zobaczyć, nawet po najbardziej szczątkowych badaniach, prawdopodobne przypadki szkód szczepionkowych przekraczają wyobraźnię, i tak bardzo ponad kłamstwami i banałami jakimi karmią nas ci, którym mamy ufać, że to niemal niewyobrażalne. Proszę zrozumieć, że gdyby powyższe twierdzenie (mniej niż 1 na 1.000.000) było prawdziwe… szczepionki byłyby pośród najbardziej bezpiecznych mechanizmów na planecie, ale wszystkie dane wyraźnie pokazują wręcz odwrotnie.

Kiedy wszystko jest już powiedziane, My Naród (więcej każdego dnia) stajemy się boleśnie świadomi częstotliwości i wielkości uszkodzeń po-szczepionkowych, i jesteśmy przerażeni i wściekli!

Co z tymi eksperymentami medycznymi!

Przy wielu udowodnionymi skutkami ubocznymi, i bez ŻADNEGO udowodnienia skuteczności czy szkodliwości szczepionek (albo wielodawkowych szczepionek) kiedykolwiek przeprowadzonymi czy nawet zamówionymi przez CDC, o których jesteśmy uświadamiani w stuleciu stosowania w USA (spróbuj znaleźć), oni nie mogą mieć żadnej naukowej czy prawdziwej opinii iż są skutecznym czy bezpiecznym mechanizmem. Zatem domyślnie, JAK można to uznać lub klasyfikować jako coś więcej niż eksperyment medyczny?

Proszę zobaczyć jak Dr Russell Blaylock wiąże przemysł szczepionkowy z naruszeniami Kodeksu Norymberskiego… video

Na Procesach Norymberskich było 23 oskarżonych, wszyscy lekarze, oskarżeni o udział w horrorach nazistowskich eksperymentów i procedur bez zgody osób na których eksperymentowano. Procesy trwały 8 miesięcy, od 8 grudnia 1946 do 20 sierpnia 1947. Z 23 oskarżonych, 5 uniewinniono, 7 otrzymało karę śmierci, a pozostali wyroki więzienia od 10 lat do dożywotnich. Skazanych na śmierć powieszono 2 czerwca 1948 w więzieniu Landsberg, Bawaria.

To wynikało z 10 punktów Kodeksu Norymberskiego. Spośród tych 10 punktów następujące kwestie są najbardziej istotne dla tej dyskusji, a mianowicie:

Kodeks Norymberski – Punkt #1

Absolutnie koniecznym składnikiem wszelkich eksperymentów medycznych prowadzonych na ludziach jest niewymuszona zgoda na ich przeprowadzenie wyrażona przez osobę, która ma być im poddana. Oznacza to, że osoba na której prowadzony będzie eksperyment musi posiadać pełną zdolność do podejmowania czynności prawnych, mieć pełną władzę w podejmowaniu takiej decyzji bez jakiejkolwiek interwencji w formie przemocy, przekupstwa, wprowadzenia w błąd, przymusu, fałszywej obietnicy lub jakiejkolwiek innej formy ograniczania oraz wymuszania takiej decyzji; osoba ta powinna posiadać wiedzę i zrozumienie znaczenia eksperymentu w takim stopniu, aby móc świadomie podjąć decyzję o swoim uczestnictwie w eksperymencie. Ten ostatni element wymaga, aby przed uzyskaniem zgody na doświadczenie, eksperymentator wyjaśnił osobie, która ma być poddana doświadczeniom, istotę, czas trwania i cel danego eksperymentu, metody i środki za pomocą których ma być przeprowadzony eksperyment, wszelkie niedogodności i niebezpieczeństwa z tym związane, oraz skutki danego eksperymentu dla zdrowia fizycznego i psychicznego jego uczestników.

Kodeks Norymberski – Punkt #5

Żaden eksperyment medyczny nie powinien być przeprowadzony tam, gdzie istnieje niejako a priori przekonanie, że doprowadzi to do śmierci lub trwałego kalectwa z wyjątkiem takiej sytuacji gdzie uczestnikiem eksperymentu jest lekarz, który dany eksperyment jednocześnie przeprowadza.

Kodeks Norymberski – Punkt #7

Odpowiednie przygotowania powinny być podjęte oraz odpowiedni sprzęt medyczny powinien być zastosowany aby zabezpieczyć osoby poddane eksperymentowi nawet jeśli istnieje minimalne prawdopodobieństwo zranienia, kalectwa lub śmierci.

Kodeks Norymberski – Punkt #9

W trakcie przeprowadzania eksperymentu na osobie, musi ona mieć zagwarantowane prawo tej osobie do natychmiastowego zaprzestania oraz wycofania się z eksperymentu w przypadku gdy stan fizyczny lub psychiczny wydaje się uniemożliwić zakończenie danego eksperymentu.

Kodeks Norymberski – Punkt #10

W trakcie eksperymentu naukowiec odpowiedzialny za jego przeprowadzenie musi być przygotowany na przerwanie eksperymentu na każdym etapie jego trwania, jeśli tylko ma podejrzenie w oparciu o swoją dobrą wolę, swoje najwyższe kwalifikacje i ostrożny osąd – cechy wymagane od takiego naukowca – że zachodzi prawdopodobieństwo zranienia, kalectwa lub śmierci osoby poddanej takiemu eksperymentowi w przypadku, gdyby dany eksperymentnie nie został przerwany.

13.11.2018 – Mike Adams

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Źródło: https://www.naturalnews.com/2018-11-13-california-forced-vaccinations-a-blatant-violation-of-the-nuremberg-code.html

California forced vaccinations a blatant violation of the Nuremberg Code that outlawed medical experiments on humans


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment