imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Propisowska hołota w akcji. „Wyp*****aj”, „mogę ci je***ć” (WIDEO)

Strona główna > Polska > Propisowska hołota w akcji. „Wyp*****aj”, „mogę ci je***ć” (WIDEO) Propisowska hołota w akcji. „Wyp*****aj”, „mogę ci je***ć” (WIDEO) Asia Polska 1

Środowisko Tomasza Sakiewicza zorganizowało małą kontrmanifestację do wczorajszego „Marsza Tysiąca Tóg”. Mimo małej liczby obecnych, byli oni niezwykle wulgarni i agresywni.

Wczoraj odbył się „Marsz Tysiąca Tóg”, czyli manifestacja poparcia dla starego układu sędziowskiego. Był to jednocześnie sprzeciw dla nowego układu wprowadzanego przez PiS.

Kontrmanifestację do wydarzenia zorganizowała „Gazeta Polska” – skrajnie propisowska gazeta, której szefuje Tomasz Sakiewicz. Kontrmanifestantów było niewielu.

Jak się jednak okazało, pokazali charakterystyczne chamstwo, agresję i wulgaryzm.

Na nagraniu jeden z obecnych grozi operatorowi, że mu „jeb**e” i kilkukrotnie nakazuje „wypier***ać”. Jak widać, twardy elektorat POPiS-u nie różni się nawet poziomem kultury i najchętniej fizycznie by eliminował tych, którzy tylko myślą inaczej.

Szokujący język i poglądy na kontrmanifestacji pod SN. #MarszTysiącaTóg #Robimytodlawszystkich#Prawodoniezawislosci #Prawodoeuropy pic.twitter.com/tg4i1c8nBT

— wolne-media.pl (@wolne_media_pl) January 11, 2020

Za: http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/propisowska-holota-w-akcji-wypaj-moge-ci-jec-wideo

12.01.2020

Asia dwunożne bydłoPartia interesów Syjonistycznychpolskojęzyczna demonokracja parchlamendarnaPOPiS
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment