imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Prof M. Majewska o nowym filmie Prawda ludzi

Strona główna > Zdrowie > Prof M. Majewska o nowym filmie Prawda ludzi Prof M. Majewska o nowym filmie Prawda ludzi Ola Gordon Zdrowie 2

Słynny amerykański prawnik społeczny, Robert Kennedy Jr (bratanek prezydenta Johna Kennedy’ego), wspólnie z rodzicami ciężko okaleczonych szczepionkami dzieci wyprodukowali kolejny film dokumentalny „Vaxxed II: The People’s Truth”, będący sekwencją poprzedniego filmu Vaxxed. Jeszcze zanim został on gdziekolwiek wyświetlony film ten jest brutalnie atakowany przez establiszment medyczny, skorumpowanych polityków i korporacyjne media. Cenzura i anatema, które nałożono na ten film są bezprecedensowa w historii amerykańskiego filmu.

Dziś wieczorem odbędą się premierowe pokazy filmu w miejscach utrzymywanych w sekrecie do ostatniej chwili, w obawie przed fizycznymi atakami bojówek karteli farmacji na widzów i producentów. Aż trudno uwierzyć, że w XXI w. jakiś dokumentalny film będzie musiał być wyświetlany potajemnie, w podziemiach.

I czego tak bardzo boją się producenci i handlarze szczepionek oraz establiszment medyczny? Boją się, że przerażająca prawda o szczepiennym holokauście dzieci dotrze do szerokich mas społeczeństwa. To prawda bardzo przekonująca, bo wypowiadana bezpośrednio ustami rodziców jak również naukowców i lekarzy, którzy badali lub obserwowali powikłania i zgony poszczepienne. Przez 2 tygodnie film będzie wyświetlany w różnych tajnych miejscach w USA, a w grudniu ma się ukazać w formie CD i będzie do kupienia. Każdy rodzic, aktualny i przyszły powinien go zobaczyć. Film ten powinien być też wyświetlony w Sejmie, po polscy posłowie głosując za obowiązkiem/przymusem szczepień nie mają pojęcia, że głosują za holokaustem polskich dzieci. Sejm powinien przegłosować ustawę zabraniającą wszelkiego przymusu do przyjmowania szczepień „ochronnych”. Takiego przymusu nie ma w żadnym cywilizowanym kraju, ani w Europie, ani w Azji, ani w Amerykach, ani w Australii. Utrzymując przymus ludobójczych szczepień Polska stawia się w szeregu najbardziej totalitarnych państw świata.

https://childrenshealthdefense.org/child-health-topics/exposing-truth/announcing-vaxxed-ii-the-peoples-truth/

Ola Gordon

http://chomikuj.pl/OlaGordon


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment