imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Prezes zarządu Grupy NDI SA na Kongresie Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej: standardy ESG wynikają z oczekiwań konsumentów

00031000.jpg


PAP/Kadr z filmu

PAP/Kadr z filmu

W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie trwa siódma edycja Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej. Jest on inicjatywą Europejskiego Kongresu Finansowego, skoncentrowaną na dyskusji o finansowaniu i wspieraniu firm przez prywatne i publiczne instytucje finansowe i rozwojowe, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań stawianych rynkowi finansowemu przez przedsiębiorców i inwestorów.

Jednym z gości pierwszego dnia Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej jest Małgorzata Winiarek-Gajewska, prezes zarządu Grupy NDI SA, którą tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. W rozmowie z PAP wyjaśnia, jak istotną rolę w rozwoju przedsiębiorstw odgrywa wdrażanie w nich standardów ESG (ang. environmental, social and corporate governance, czyli środowisko naturalne, społeczeństwo i ład korporacyjny). 

Źródło informacji: PAP MediaRoom


Source link

Leave a Comment