imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Prawdziwa historia raka w Ameryce

a-2

Strona główna &gt Wyróżnione &gt Prawdziwa historia raka w Ameryce Prawdziwa historia raka w Ameryce a303 Wyróżnione, Zdrowie

(Natural News) Nie trzeba cofać się daleko, tylko nieco ponad 100 lat, żeby dowiedzieć się kiedy w Ameryce „wyhodowano” raka jako formy dochodu dla ohydnych tyranów z przemysłu medycznego. Zapomnij o teoriach spiskowych, a porozmawiajmy o faktach, całym ich ataku, które ujawniają brudną ścieżkę korupcji i planowania.

Rozpoczniemy od 1905, kiedy AMA wynajęła zbirów do kierowania tym co nazywają Departamentem Śledczym (DOI) do ścigania i zamykania lekarzy stosujących naturalne remedia. To zapewniłoby wzrost zysków AMA. DOI trzymał teczki na każdego kto wyleczył się z raka naturalnymi substancjami. DOI trzymał też teczki o zdrowej żywności i witaminach. Oszust szefujący wtedy AMA, Morris Fishbein, był szantażystą , który żądał wielkich opłat dla AMA od firm farmaceutycznych za zdobycie od AMA złotej „pieczęci uznania” (brzmi jak dzisiejsza szybka aprobata leków), mimo że AMA nie miała żadnych placówek do testowania bardzo eksperymentalnych leków chemicznych.

To było wielkie oszustwo, ale żaden lekarz w Ameryce nie był w to wtajemniczony. Jednocześnie całą edukację żywieniową usunięto ze szkół medycznych, a leki chemiczne były jedynym legalnym „remedium”. Powstało tsunami możliwych do uniknięcia chorób, w tym choroba Alzheimera, cukrzyca, choroby serca, zapalenie stawów i nowotwory. Przed początkiem XX wieku istniał zaledwie przypadek możliwej do uniknięcia choroby i zaburzeń. Niesławna AMA jaką znamy dzisiaj, zapoczątkowała to wszystko i nadal „ciężko pracuje” dzisiaj w celu utrwalania tego koszmaru.

Czym dokładnie jest rak? Jest to niekontrolowany podział, rozmnażanie ii szerzenie się zmutowanych i wadliwych komórek, które atakują zdrowe komórki i narządy. Większość nowotworów pochodzi z konsumpcji chemikaliów, które powodują zakwaszenie organizmu, a przez to pozbawiają go tlenu i składników odżywczych. Mimo że rak faktycznie nie był wyhodowany w Ameryce, a było to toksyczne środowisko żywności i leków, które je katapultowało, przyjrzyjmy się więc, jak dotarliśmy tam gdzie jesteśmy dzisiaj, gdzie co trzeci Amerykanin choruje na raka, i połowa tych nieszczęśników od niego umiera.

Oś czasu rozprzestrzeniania się raka w Ameryce

1900 – Rak, szczególnie płuc (especially lung cancer) występuje rzadko, tylko około 90 osób na 100.000 są nań diagnozowane.

1905 – AMA rozpoczyna tłumienie znanych naturalnych leczenia wszelkiego rodzaju dolegliwości i usuwa edukację żywieniową z programu szkół medycznych.

1930 – Niszczone są laboratoria czy konfiskowane materiały każdego naukowca czy lekarza odkrywającego metody leczenia raka, następnie zostają aresztowani, uciszani lub mordowani / arrested, silenced or murdered (to dzieje się nawet dzisiaj).

Lata 1930 – FDA, AMA i CDC tłumią i zaprzeczają naturalne metody leczenia i strategie profilaktyki raka.

1930 – Mikrobiolog dr Royal Rife wykazuje, że jeśli zabije się drobnoustroje w komórkach nowotworowych, komórki wracają do zdrowia.

1931 – Lekarze z całego kraju dołączają do dr Raymonda “Royal” Rife’a, wynalazcy potężnego mikroskopu, dzięki któremu można obserwować bakterie i wirusy, kiedy izoluje nadający się do filtrowania wirus raka, i skutecznie niszczy bakterie tyfusu, nie mówiąc o wirusie opryszczki, a nawet szczepach polio.

1937 – AMA oskarża dr Rife’a o „oszukańcze” praktyki lekarskie.

1938 – AMA odwiedza wszystkich lekarzy wspierających / support Dr. Rife (i tych którzy używają jego wynalazki) ostrzegając ich, że jeśli będą dalej ich używać, „stracą prawo wykonywania zawodu”.

1939 – AMA i FDA niszczą laboratorium dr Rife’a (i próbują zniszczyć całe jego badania, łącznie z cała historią w komisji akademickiej), gdyż jego wskaźniki leczenia raka wynosiły 100%.

1939 – AMA dosłownie płaci badaczowi raka, dr Arthurowi Kendall, ponad $250.000 (dziś odpowiednik około $5 mln) by przestał pracować nad leczeniem raka i przeszedł na emeryturę w Meksyku, gdzie posiadał kawałek ziemi.

1944 – Dr Kendall umiera z tajemniczych nieznanych powodów.

Lata 1940 – Odkrycie naukowe iż palenie papierosów wywołuje raka płuc, a jeszcze AMA i 20.000 lekarzy uważa papierosy za zdrowe i dobre na trawienie przez kolejne 30 lat. [Zobacz: Oszustwa medyczne: Rak płuc na moim chomiku]

1945 – Pomyślny początek fluoryzacji wody / water fluoridation rozpoczyna się od Grand Rapids, Michigan tuż po zakończeniu II wojny światowej. Hitler wcześniej używał tego samego rodzaju fluoru w celu osłabienia Japończyków, by powstrzymać ich od buntów.

1950 – Powojenne fabryki spożywcze zaczynają produkcję amerykańskich puszkowanych produktów, dodając rakotwórcze dodatki chemiczne i konserwanty.

1955 – Dr Jonas Salk wyjmuje nerki z makaków [małpy], wstrzykuje je w 3 różne szczepy polio i inkubuje je by pobudzić mnożenie się wirusa. Następnie rozcieńcza kombinację szczepów formaldehydem by osłabić wirus, i wstrzykuje je żywym małpom, myszom i królikom, i twierdzi, razem z CDC, że odkrył nową „cudowną szczepionkę stulecia”! i że jest ona „bezpieczna, mocna i skuteczna”. Fałszywą szczepionkę polio wysyła się we fiolkach na cały świat, i powstaje fałszywa „teoria stada”.

Pod koniec lat 1950 – Szczepionki przeciwko polio skażone ukrytą białaczką i wirusami SV40 raka podaje się prawie 100 mln Amerykanom (wszystko to potwierdził i opisał naukowiec z Merck / admitted and recorded by Merck scientist – dr Maurice Hilleman, wtedy tam pracował i był tego świadkiem). Teraz nazywa się go „zapomnianym bohaterem”.

1963 – Naukowcy wstrzykują komórki rakowe 19 starszym wiekiem, osłabionym pacjentom w Żydowskim Szpitalu Chorób Przewlekłych w Brooklynie, NJ. Finansowany przez firmy farmaceutyczne eksperyment przeprowadzono na Murzynach i Żydach, którzy byli więźniami bo „byli tańsi niż szympansy”, zdaniem urzędników tych firm.

Lata 1970 – Inwazyjne procedury medyczne stały się „normą” w leczeniu raka, w tym chirurgia, radio- i chemioterapia, mammografia i inne niebezpieczne toksyczne leki.

1971 – Prezydent Nixon ogłasza „walkę z rakiem” wprowadzając „Krajową Uchwałę o Nowotworach”, przekazując $100 mln grupom-słupom, w tym Krajowemu Instytutowi Raka (NCI) fundusze na promowanie toksycznej chemioterapii.

Lata 1970 – Dr Stanisław Burzyński odkrywa zaawansowaną, najlepszą i nietoksyczną zwalczającą geny metodę leczenia nawet dla najbardziej śmiertelnych rodzajów raka (np. rak mózgu i guzy w kręgosłupach u dzieci).

1977 – FDA organizuje nalot na klinikę dr Burzyńskiego, kradnie opatentowane formuły, konfiskuje 12.000 kart pacjentów, celowo rozcieńcz najważniejsze składniki jego formuły neoplastonów, potem twierdzi, że to nie działa po przeprowadzeniu testów (dr Burzyński nadal leczy ludzi z rakiem dzisiaj w swojej klinice w Teksasie).

Lata 1980 – Genetycznie modyfikowane organizmy (GMO) wprowadza się w soję i kukurydzę w całej Ameryce. Genetycznie zinżynierowane i zmutowane produkty w Ameryce teraz są skażone środkami owado- i chwastobójczymi od środka.

Lata 1980 – Komen Foundation, American Cancer Society, National Cancer Institute, Karmanos Cancer Institute i wiele innych grup-słupów wszystkie zbierają fundusze (głównie na pensje urzędników i koszty), udając iż „szukają leku” na raka.

2010 – Kontrolerzy Google, YouTube i mediów społecznościowych rozpoczynają masową czystkę wszelkich informacji o leczeniu raka, naturalnych remediach, olejku CBD, z chmielu itd.

2012 – National Cancer Institute (NCI) wydaje ponad $1.2 mld rocznie na zakopanie naturalnych metod leczenia.

2018 – Rtęć nadal używa się w szczepionkach, zwłaszcza przeciwko grypie, a CDC kłamie zaprzeczając temu. Nie ma żadnej bezpiecznej dawki rtęci, formaldehydu ani aluminium, którą można wstrzyknąć człowiekowi.

2018 – Toksyczny fluorek sodu nadal podstępnie dodaje się do miejskich wodociągów do konsumpcji przez większość Amerykanów.

Metody leczenia raka dalej zakopują FDA, CDC i nowotworowy kompleks przemysłowy. Gdzie powinno się szukać odpowiedzi? Przemyśl informacje w zamieszczonym tu video dr Leonarda Caldwella.

Rak to napędzana chemikaliami choroba, która ginie w zasadowym organizmie

Więcej info o tym jak Ameryka hoduje raka chemicznie zmienianą żywnością i wymyślonymi w laboratoriach lekami (np. leki na receptę i chemioterapia), tutaj: Cancer.news i poznaj nie tylko prawdę o raku, ale o profilaktyce i leczeniu.

Health Basics: The TRUE History of Cancer in the USA

S.D. Wells – 30.12.2018

https://www.naturalnews.com/2018-12-30-the-true-history-of-cancer-in-the-usa.html

Tłum. Ola Gordon

Od tłumacza: Zobacz: 25 faktów o ukrywanej historii medycyny na moim chomiku.


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment