imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Powstanie Warszawskie nic nas nie nauczyło ?

ay8

Strona główna &gt Polska &gt Powstanie Warszawskie nic nas nie nauczyło ? Powstanie Warszawskie nic nas nie nauczyło ? Jan Polska 3

Co to za władza, która wysyła swoje dzieci na pewną rzeź?! 9-letni dzieciaczek Jerzy Grzelak ps. Pilot, przeżył powstanie i dożył 83 lat. Obojętnie co będziemy dziś mówić, przedstawiał zerową wartość bojową. Jemu udało się przeżyć… Setkom innych dzieci i młodzieży nie było zaznać starości.

Teoretycznie 14-15 latkowie nie brali udziału w walkach zbrojnych, a pełnili jedynie funkcje pomocnicze. Prawda jest natomiast taka, że w walce spotykano 12-13 latków. Ciekawe ilu zginęło przy próbie niszczenia butelkami z benzyną niemieckich czołgów.

Podobno jakiś major rozkazywał iść na Niemców, pod groźbą sądu wojennego, z kijami i siekierami.

– Polska musi strzec pamięci o swoich Bohaterach. We współpracy ze Światowym Związkiem Żołnierzy AK wprowadzimy zmiany prawa, które pozwolą stworzyć spis grobów Powstańców Warszawskich oraz żołnierzy Podziemia Niepodległościowego i objąć je specjalną ochroną państwa. – napisał na Twitterze Premier Mateusz Morawicki, i ma całkowitą rację. Znakomity pomysł!

Tymczasem łatwo powiedzieć Janowi Pietrzakowi, że „Agenci podważają sens Powstania Warszawskiego”. Łatwo powiedzieć dewotce w Radiu Maryja, że „Bardzo dobrze, że wybuchło powstanie, bo Polska i jego wybuch ocaliło Francję przed ZSRR”. Jak skomentować te bzdury? Co nas obchodzi Francja?!

Jan Pietrzak ma córkę w USA, która nie potrafi mówić po polsku. Brawo! Zachęcając innych do ginięcia w powstaniu, sam chroni swoje dzieci. Dewotkę zapytam, czy gdyby miały zginąć jej dzieci, czy nadal chciała by je wysłać na pewną rzeź?

Nie wiem jaki jest pożytek z powstania oprócz straconych dóbr kultury, zniszczonego miasta, i co najważniejsze (najstraszniejsze), wymordowania 200.000 mieszkańców Warszawy.

Oczywiście zwolennicy wybuchu Powstania będą podskakiwać jak pawiany, rzucać hasła o zdradzie krytyków jego wybuchu i inne oszczercze głupoty. Próbuję znaleźć pozytywy powstania, ale nie potrafię. Polacy zyskali kolejną martyrologię. Nic więcej.

Prawdziwym zwycięzcą powstania był Stalin, a Hitler miał się na kim wyżyć. Powstanie było elementem wielkiej geopolitycznej gry, która miała pozbawić Polskę jej głowy – elit – do dzisiaj odczuwamy ich brak.

Tymczasem Wielka Cześć i Chwała Pomordowanych, Ich Krwi, Chwała Cierpiącym Mieszkańcom Miasta Warszawy, które do dzisiaj jest jednym z największych cmentarzy na świecie!

Cześć i Chwała Tym, którzy wierzyli, że odzyskają w wolność!

Ale co zrobić z tymi, którzy będąc dojrzałymi i doświadczonymi ludźmi, a był rok 1944, gdy doświadczenie zdrady i cierpienia wśród Polaków było czymś powszechnym, pozwolili na śmierć Warszawy – perły Europy. Co z nimi zrobić? Co dziś zrobić z tymi, którzy chcą ich naśladować i kolejny raz wysłać młodych Polaków na wojnę, którą przegrają?

PATRZ TAKŻE : 1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach

Za: http://romualdkalwa.neon24.pl/post/144890,powstanie-warszawskie-nic-nas-nie-nauczylo

Data publikacji: 1.08.2018

debilizowanie Polakówludobójstwo Polakówpolskojęzyczna syjono-żydomasoneriaPowstanie Warszawskieprowokacje żydo-masońskie
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment