imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Popeyes® otwiera kultową sieć restauracji w Rumunii

Popeyes_Store_webready.jpg


Fot. Business Wire/Popeyes

Ten krok oznacza początek ekspansji marki w Europie Wschodniej.

BUKARESZT, Rumunia –(BUSINESS WIRE)– Marka Popeyes® i Sterling Cruise z dumą informują o nowej umowie na wyłączność dotyczącej rozwoju marki Popeyes w Rumunii, zakładającej otwarcie 90 restauracji w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Będzie to debiut tej sieci restauracji w regionie.

Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść jest dostępna tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20211028005370/en/.

„Z radością informujemy o wspaniałych wiadomościach napływających z Rumunii, gdzie ogłosiliśmy ambitne plany wprowadzenia do tego kraju jednej z najpopularniejszych na świecie restauracji serwujących dania ze smażonego kurczaka – powiedział David Shear, prezes Popeyes Louisiana Kitchen na rynkach międzynarodowych. – Popeyes należy do najszybciej rozwijających się marek restauracyjnych w USA. Nasze pojawienie się w Rumunii odzwierciedla zaangażowanie w serwowanie naszej charakterystycznej mieszanki przypraw, smaków i doświadczeń coraz większej liczbie gości na całym świecie”.

Umowa ta oznacza kontynuację planów ekspansji Popeyes w Europie, gdzie sieć restauracji jest już obecna w Hiszpanii i Szwajcarii, a jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie lokali w Wielkiej Brytanii. Rumuńscy miłośnicy kurczaków już wkrótce będą mogli skosztować znanych na całym świecie produktów Popeyes, w tym popisowej kanapki Chicken Sandwich, oraz wielu innych. Popeyes korzysta z tej samej receptury od prawie 50 lat; słynny smażony kurczak jest marynowany przez co najmniej 12 godzin, formowany i panierowany ręcznie, a następnie wolno przyrządzany do perfekcji przy użyciu zastrzeżonej techniki kulinarnej. Za menu odpowiada wewnętrzny zespół profesjonalnie wyszkolonych kucharzy z pasją podchodzących do uhonorowania przeszłości i jednoczesnego wprowadzania innowacji w smakach, potrawach i tradycjach Luizjany.

„Z niesamowitą dumą wprowadzamy słynną markę Popeyes do oferty gastronomicznej w Rumunii. Nasi goście pokochają kultowe doznania smakowe Popeyes i niesamowite kurczaki, które sprawiają, że marka ta jest tak znana na całym świecie – oświadczył rzecznik Sterling Cruise. – Ponadto wprowadzenie na rynek przyczyni się do rozwoju rumuńskiej gospodarki poprzez stworzenie setek nowych miejsc pracy w ciągu najbliższych lat. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni”.

Oprócz przepysznych potraw Popeyes dokłada wszelkich starań, aby zapewnić gościom najlepsze w swojej klasie usługi, zarówno w restauracjach, jak i online. Marka wprowadza swoje wiodące na rynku rozwiązania cyfrowe do Rumunii, kładąc nacisk na jak najbardziej uproszczone zamawianie jedzenia. Restauracje Popeyes będą wyposażone w cyfrowe ekrany do składania zamówień, zamówienia mobilne, obsługę przy stoliku oraz dostawę, dzięki czemu goście mogą wygodnie zamawiać i delektować się wyśmienitymi daniami Popeyes w dowolny sposób.

Sterling Cruise to obejmująca wiele marek grupa restauracyjna założona w 2014 roku, która obecnie prowadzi blisko 40 obiektów w całej Rumunii. Otwarcie pierwszej w Rumunii restauracji Popeyes planowane jest na 2022 rok.

Popeyes®

Popeyes® została założona w Nowym Orleanie w 1972 roku, a jej historia i tradycja kulinarna liczy ponad 45 lat. Popeyes® wyróżnia się unikalnym menu w stylu nowoorleańskim z pikantnymi kurczakami, polędwiczkami z kurczaka, smażonymi krewetkami i innymi regionalnymi produktami. Zaangażowanie sieci w dziedzictwo Luizjany i autentyczne, pełne smaku jedzenie pozwoliło Popeyes® zostać jedną z największych na świecie restauracji szybkiej obsługi oferujących dania z kurczaka, która posiada ponad 3300 lokali w USA i na całym świecie. Więcej informacji na temat marki można znaleźć na stronie internetowej marki Popeyes® pod adresem www.popeyes.com lub śledząc ją na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Restaurant Brands International Inc.

Restaurant Brands International Inc. („RBI”) jest jedną z największych na świecie korporacji prowadzących restauracje szybkiej obsługi, która osiąga ponad 34 miliardów dolarów sprzedaży w ramach sieci i prowadzi ponad 27000 lokali w przeszło 100 krajach. RBI jest właścicielem trzech z najbardziej znanych i kultowych marek restauracji szybkiej obsługi na świecie – TIM HORTONS®, BURGER KING® i POPEYES®. Te niezależnie funkcjonujące marki obsługują swoich gości, franczyzobiorców i społeczności od ponad 45 lat. Więcej informacji na temat RBI można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem http://www.rbi.com.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera pewne stwierdzenia i informacje prognozujące, które odzwierciedlają obecne przekonania i oczekiwania kierownictwa dotyczące przyszłych wydarzeń, inicjatyw i wyników operacyjnych i obowiązują wyłącznie w dniu jej opublikowania. Wspomniane wypowiedzi prognozujące nie stanowią gwarancji przyszłych wyników i wiążą się z różnego rodzaju ryzykiem oraz niepewnością. Wypowiedzi prognozujące obejmują m.in. wypowiedzi dotyczące oczekiwań co do zdolności działalności Popeyes w Rumunii do otwarcia [90] restauracji w najbliższych latach; oczekiwań co do stworzenia setek miejsc pracy w ciągu najbliższych lat; oczekiwań odnośnie do możliwości wprowadzenia wiodących na rynku usług cyfrowych w Rumunii oraz oczekiwań co do zdolności do powielenia skutecznej międzynarodowej formuły dla gości rumuńskich. Czynniki, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki będą się istotnie różnić od zamierzeń RBI, zostały wyszczególnione w dokumentach RBI składanych w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd oraz w urzędach regulacyjnych ds. papierów wartościowych w Kanadzie, takich jak raporty roczne i kwartalne oraz raporty bieżące na formularzu 8-K, i obejmują następujące rodzaje ryzyka: ryzyko związane ze zdolnością do pomyślnego wdrożenia strategii rozwoju krajowego i międzynarodowego oraz ryzyko związane z działalnością międzynarodową; ryzyko związane ze zdolnością do konkurowania w kraju i za granicą w niezwykle konkurencyjnej branży; globalne warunki ekonomiczne lub inne warunki prowadzenia działalności gospodarczej, które mogą wpłynąć na chęć lub zdolność klientów do zakupu produktów firmy; relacje z franczyzobiorcami i ich sukces oraz ryzyko związane z modelem biznesowym opartym w pełni na franczyzie; skuteczność działań marketingowych i reklamowych oraz wsparcie franczyzobiorców dla tych programów. O ile nie wymagają tego obowiązujące przepisy prawa, firma nie przyjmuje na siebie obowiązku aktualizacji wypowiedzi prognozujących w wyniku pojawienia się nowych informacji, późniejszych wydarzeń lub okoliczności, zmiany oczekiwań lub w inny sposób.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211028005370/en/.

Źródło: Popeyes

KONTAKT:

Heather McIntyre

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Source link

Leave a Comment