imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Polski misjonarz o pogrzebie Adamowicza: Najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach w Bazylice

as

Strona główna &gt Polska &gt Polski misjonarz o pogrzebie Adamowicza: Najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach w Bazylice Polski misjonarz o pogrzebie Adamowicza: Najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach w Bazylice AdRo203 Polska

Pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w Bazylice Mariackiej w Gdańsku stał się przyczynkiem do wielu komentarzy wśród polityków, publicystów, a także duchownych. Dominuje w nim ton pochwalny wobec lewicowo-liberalnego polityka, który popierał marsze homoseksualistów, a także aborcję na życzenie.

Z tego typu narracji wyłamują się nieliczni kapłani, a jednym z nich jest ksiądz Włodzimierz Małota CM ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy – duchowny pracujący między innymi w Hondurasie i Papui-Nowej Gwinei oraz odprawiający Mszę Świętą w tradycyjnym rycie rzymskim.

Ks. Małota skomentował pogrzeb Pawła Adamowicza na swoim profilu na Facebooku zamieścił wpis, w którym umieścił takie słowa:

– Odnotowujemy: Gdańsk, 19.01.2019. Największa jak do tej pory kumulacja elementów “nowej religii niby-katolickiej” w Polsce – czytamy. W jednym z komentarzy pod tym lapidarnym wpisem można znaleźć obszerniejszy ustęp zamieszczony przez księdza Włodzimierza Małotę CM.

– Czego tam nie było… najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach w Bazylice dedykowanej Matce Bożej, jakiś podobno-konserwatywny arcybiskup udzielający Komunii świętej komu-popadnie, z rozpędu nawet ateistom wojującym, masoneria pisząca scenariusz liturgii “katolickiej”, zwolennik aborcji i propagator sodomii ogłoszony jako “santo subito”… po prostu – kumulacja. Kto się temu trzeźwym umysłem przyjrzał, zobaczył jak będzie wyglądał “oficjalny Kościół niby-katolicki” za kilka-kilkanaście lat. Tak to będzie wyglądać w kościołach. W ich kościołach. Nie będą to kościoły, gdzie prawdziwa wiara katolicka będzie nauczana i praktykowana. Ona tam będzie wystawiana na pośmiewisko i kpinę. I to jest Pasja Kościoła – czytamy.

Do słów księdza Włodzimierza Małoty nie trzeba nic dodawać. To jeden z najbardziej trafnych i przerażających jednocześnie komentarzy mówiących o stanie Kościoła w Polsce i duchownych, którzy nim kierują.

UWAGA ! SUPLEMENT VIDEO.

Czy Paweł Adamowicz żyje ? Media podają błędne nazwisko sprawcy ?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=rViM9qC4cm4?feature=oembed&w=640&h=360]

Zobacz na youtube …

za: facebook.pl

Polski misjonarz o pogrzebie Adamowicza: Najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach w Bazylice

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2019/01/20/polski-misjonarz-o-pogrzebie-adamowicza-najwieksi-wrogowie-kosciola-na-honorowych-miejscach-w-bazylice/

20.01.2019

III RPPaweł Adamowiczpsychoza
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment